23 січня в Києві відбувся творчий вечір відомого поета Євгена Євтушенка. Ім'я Євтушенка вже дуже давно і міцно влаштувалося в сучасній поезії. Більше того, йому вдалося стати популярним серед розмовляючих різними мовами людей усіх поколінь, які мають різні професії і несхожі погляди на життя, літературні смаки яких теж, здавалося б, повинні бути дуже різними. Секрет великої популярності Євгена Євтушенка криється не тільки в його видатному дарі як поета, але і у властивому йому почутті громадянськості, природженому і нерозривно пов'язаному з почуттям часу.
Потрапивши вперше в Бабин Яр у 1961 році разом з письменником Анатолієм Кузнєцовим, Євтушенко був вражений відсутністю будь-якого пам'ятника загиблим. Це видовище так подіяло на поета, що він за кілька годин, сидячи в готелі, написав поему. Вона починалося словами «Над Бабьим Яром памятников нет ...». Поема «Бабин Яр» стала одним з елементів прориву 20-річного мовчання про цю трагедію
Працівники Національного історико-меморіального заповідника „Бабин Яр“ на чолі з директором Глазуновим Б.І., зустрілися з поетом після офіційної частини творчого вечора, подарували йому квіти, книги та буклети про трагедію Бабиного Яру.