Київські підпільники які були розстріляні гестапо
1. Кудря Іван Данилович - керівник Київської підпільної розвідувально-диверсійної групи . Розстріляний гестапо в 1942 р. Герой Радянського Союзу
2. Капшученко Раїса Миколаївна (Окіпна) – член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляна гестапо в 1942 р.
3. Бремер Євгенія Адольфівна – член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляна гестапо в 1942 р.
4. Соболєв (Сухоруков) Дмитро – член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляний гестапо в 1942 р.
5. Печенев Антон Іванович - член підпільної розвідувально-диверсійної групи І.Кудрі. Розстріляний гестапо в 1942 р.
6. Подшивалова Г.С. – член Київського запасного підпільного міському КП(б)У
7. Васільєва М.С. – член Київського запасного підпільного міському КП(б)У
8. Івакін К.П. – секретар Київського основного підпільного міському КП(б)У
9. Пащенко С.А. – член Київського основного підпільного міському КП(б)У
10. Кудряшов Володимир Іванович - член Київського основного підпільного міському КП(б)У Герой Радянського Союзу
11. Ревуцький Ф.Ф. – член Київського основного підпільного міському КП(б)У
12. Хохлова А. І. – член Київського основного підпільного міському КП(б)У
13. Ухо Н. С. – секретар Шевченківського райкому КП(б)У
14. Дудінов І.Ф. – секретар Жовтневого райкому КП(б)У
15. Артамонов В.І. – секретар Московського райкому КП(б)У
16. Маркус Тетяна Йосипівна - Герой України, член підпільної винищувально - диверсійної групи, зв'язкова київського підпільного міському КП(б)У. Розстріляна 29.01. 1943 року
17. Горобець Олександр – після загибелі Кудряшова В.І. очолив винищувально -диверсійну організацію
18. Левицький Жорж – секретар Київського підпільного міському КП(б)У
19. Фалько Олексій - після загибелі О. Горобця очолив винищувально -диверсійну організацію. Розстріляний в квітні 1943 року
20. Байдако Микола - член винищувально - диверсійної організації. Розстріляний в 1943 році
Розстріляні Священнослужителі (6 листопада 1941 року)
1. Олександр Вишняков настоятель Солом’янского храму м. Києва архимандрит
2.протоієрей Павло
Розстріляні футболісти
1.Микола Трусевич
2.Олексій Клименко
3.Іван Кузьменко
4.Микола Короткихлд
Список членів ОУН, які загинули
в 1941-1943 роках
і поховані у Бабиному Яру
( матеріали взяті у Фундації імені Ольжича голова правління Сергій Кот )
Багазій Володимир
Багазій Ігор
Біда Роман
Бондаренко Петро
Будяк Юрій
Винників Наталка
Гупало Костянтин
Дайненко
Демидюк Семен
Дідів Юрій
Домазар Зиновій
Зеленко Михайло
Ігнатко Юрій
Керський
Кибіч Архип
Кирилюк
Кобрин Василь
Костюк Корнелій
Коцур Роман
Кошик Іван
Кравець
Кравченко Володимир
Кузьмик Василь
Мовчан Валентин
Назаренко
Неборачко
Огуй І.
Олійник Петро
Осташек
Панчук Теофіл
Перевертун О.
Пиндуляк Созонтій
Піснячевський Віктор
Поліщук
Рибак Василь
Рогач Ганна
Рогач Іван
Романів
Рошко Іван
Сампара Д.
Сиченко
Сіренко
Суховерська Євгенія
Суховерська Теодозія
Суховерський Євген
Суховерський Теодозій
Теліга Михайло
Теліга Олена
Терещенко Володимир
Турецький
Турлик Корнелій
Унгурян Микола
Фодчук Роман
Цимбалюк
Чемеринська Одарка
Чемеринський Орест
Чередниченко Теодозій
Шевченко Яків
Шпитко Юрій
Яковенко Іван
Якубович Роман
Якубовський Ярема
Моряки Пинской военной флотилии погибшие (1941 – 1943 гг.)
в Бабьем Яру и Сырецком Лагере военнопленных
( Матеріали взяті у „Товариства ветеранів Розвідки Воєнно-Морского флоту” голова О.В. Мармашов)
1. Винский Владимир Леонтьевич – краснофлотец, моторист бронекатера, БКА № ? Погиб в Сырецком концлагере (из воспоминаний Голубко).
2. Дендиберс – краснофлотец, пулеметчик, попал в плен в сентябре 1941. Закопан живым в траншею и залит асфальтом в Сырецком лагере в феврале 1942 г.
3. Кузьмин Константин Павлович – капитан-лейтенант, Начальник 3-го отдела (вооружений) штаба ПВФ. Штаб ПВФ. В июле 1942 г. погиб в оккупированном Киеве (подпольщик).
4. Королев Н. – Главный старшина. КЛ «Передовой». Подпольщик, в 1942 г. казнен немцами в Киеве.
5. Клещинский Иван Игнатьевич – краснофлотец. Рулевой БКА. БКА № 204. 1. Погиб в бою 17.08.1941 г. у с. Верхняя Олба. 2. Попал в плен. Закопан живым в траншею и залит асфальтом в Сырецком лагере военнопленных в феврале 1942.
6. Коростылев Иван Васильевич – Техник интедант 2 ранга. Тыл флотилии. Был ранен и остался в Киевском госпитале; погиб в середине 1943 г. Киевский подпольщик.
7. Музыра Василий Семенович – ст. 1 ст. Инструктор ОВМШ. Подпольщик. Казнен немцами в 1942 г.
8. Майстер Меер Иосифович – красноармеец. 1901 г.р,. с. Вахновка Винницкой обл. Призван из Киева. Был в плену в Бориспольском лагере. Погиб в 1941 г. в Бабьем яру.
9. Розенфельд Семен Петрович – Политрук краснофлотец. Корреспондент газеты ПВФ, военно-морская почтовая станция 1155, п/я 26. ПО. 1916 г.р. Киев. Расстрелян в Бабье Яру.
10. Розенфельд Рова Петрович – краснофлотец. Военно-морская почтовая станция 1155, п/я 26. 1917 г.р. Киев. Призван из Киева. Расстрелян в Бабьем Яру.
11. Серебрянников Валентин Гаврилович – Инженер-старший лейтенант. Командир БЧ-5 МН. МН «Флягин». В сентябре 1941 г. был ранен в ногу и попал в плен. Бежал. С конца 1941 г. Работал техником коммунального хозяйства в Киеве. Подпольщик. В 1943 г. арестован гестапо и публично повешен.
12. Светлов Василий Григорьевич – Инженер – капитан 3 ранга. Начальник 2-й части (ремонта и эксплуатации) технического отделения управления Тыла флотилии, затем флагманский инженер-механик флотилии. Тыл флотилии. За подъем МН «Ростовцев» был представлен к ордену «Красной звезды». 24.07.1942 г. схвачен в Киеве и казнен гестапо.
Список осіб, які загинули в Бабиному Яру
по Петровському району
(Матеріали взяті з Державного архіву Київської області)
1. Белинская Мария – 1875 г/р, евр. (Спасская 22/4) 29.09.1941
2. Белинская Соня – 1913 г/р, евр. (Спасская 22/4) 29.09.1941
3. Белинский Исаак– 1873 г/р, евр. (Спасская 22/4) 29.09.1941
4. Беловецкая – 1898 г/р, евр. (Константиновская 4/12) 29.09.1941
5. Белянд – 1883 г/р, евр. (Притицко – Никольская 19/7) 29.09.1941
6. Бень – 1883 г/р, евр. (Ливера 10/10) 29.09.1941
7. Берман Исаак – 1903 г/р. евр. (Спасская 26/5) 29.09.1941
8. Берман Фаня – 1908 г/р. евр. (Спасская 26/5) 29.09.1941
9. Берштейн Мая – 1924 г/р, евр. (Спасская 26/3) 29.09.1941
10. Берштейн Рая – 1927 г/р, евр. (Спасская 26/3) 29.09.1941
11. Берштенй Ципа – 1887 г/р, евр. (Спасская 26/3) 29.09.1941
12. Бессмертный – 1876 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941
13. Билецкий – 1936 г/р, евр. (Юрковская 39/6) 29.09.1941
14. Билецкий – 1938 г/р, евр. (Юрковская 39/6) 29.09.1941
15. Бляхер Боба – 1931 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941
16. Бляхер Бума – 1937 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941
17. Бляхер Вера – 1910 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941
18. Бляхер Сарра – 1939 г/р, евр. (Фрунзе 24/1) 29.09.1941
19. Бодик Ася – 1916 г/р, евр. (Мирная 1/3) 29.09.1941
20. Бодик Миша – 1938 г/р, евр. (Мирная 1/3) 29.09.1941
21. Борисовский – 1896 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
22. Борисовский – 1901 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
23. Бородянская – 1900 г/р, евр. (Ливера 11/17) 29.09.1941
24. Бородянская Аня – 1932 г/р, евр. (Константиновская 22/7) 29.09.1941
25. Бородянская Соня – 1913 г/р, евр. (Константиновская 22/7) 29.9.1941
26. Бородянский – 1878 г/р, евр. (Н. Вал 23/10) 29.09.1941
27. Бородянский Сема – 1938 г/р. евр. (Константиновская 22/7) 29.09.1941
28. Борсук – 1893 г/р, евр. (Юрковская 40/2) 29.09.1941
29. Борсук – 1895 г/р, евр. (Юрковская 40/2) 29.09.1941
30. Бренар – 1900 г/р, евр. (Ярославская 24/7) 29.09.1941
31. Бризкин – 1928 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
32. Бризкин Изя – 1928 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
33. Бризкина Женя – 1908 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
34. Брисиловский – 1875 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941
35. Бродская Ася Ароновна – 1893 г/р, евр. (Спасская 37/6) 29.09.1941
36. Бродский Арон Маркович – 1883 г/р, евр. (Спасская 37/6) 29.09.1941
37. Бросиловская Хана -1903 г/р, евр. (Хоревая 27/10) 29.09.1941
38. Бросиловский – 1878 г/р, евр. (Хоревая 27/10) 29.09.1941
39. Броцкий – 1883 г/р, евр. (Мирная 5/24) 29.09.1941
40. Броцкий З. – 1886 г/р, евр. (Мирная 5/24) 29.09.1941
41. Броштейн Цина – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/24) 29.09.1941
42. Бубис – 1853 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
43. Бубис Фаня – 1893 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
44. Бубушка – 1885 г/р, евр. (Ярославская 4\31) 29.09.1941
45. Булкин – 1883 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941
46. Булкин – 1916 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941
47. Булкин – 1920 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941
48. Булкин – 1938 г/р, евр. (Ливера 11/10) 29.09.1941
49. Бурженицкая Рахиль – 1895 г/р, евр. (В. Вал 16/11) 29.09.1941
50. Буркоштейн Роза – 1939 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
51. Буркоштейн Хайка – 1929 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
52. Буркоштейн Хаим – 1883 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
53. Буркоштейн Циля – 1889 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
54. Бурштейн – 1873 г/р, евр. (Ратманского 8/2) 29.09.1941
55. Бурштейн – 1873 г/р, евр. (Ратманского 8/2) 29.09.1941
56. Бурштейн Ильда – 1888 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941
57. Бурштейн Мойсей – 1888 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941
58. Бурштейн Сима – 1938 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941
59. Бурштейн Шпира – 1918 г/р, евр. (Щекавицкая 39/1) 29.09.1941
60. Бухбиндер Хая – 1875 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941
61. Бухля Бруха – 1853 г/р, евр. (Мирная 2/5) 29.09.1941
62. Бухман – 1873 г/р, евр. (Хоревая 27/4) 29.09.1941
63. Вайер – 1901 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941
64. Вайер Броня – 1930 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941
65. Вайзбург Яша – 1925 г/р, евр. (Константиновская 40/5) 29.09.1941
66. Вайсбейн – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/8) 29.09.1941
67. Вайсберг – 1883 г/р, евр. (Ливера 9/7) 29.09.1941
68. Вайсберг – 1918 г/р, евр. (Ливера 7/10) 29.09.1941
69. Вайсберг – 1938 г/р, евр. (Ливера 7/10) 29.09.1941
70. Вайсберг Голда – 1898 г/р, евр. (Ливера 11/29) 29.09.1941
71. Ванеглус – 1873 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941
72. Васельман – евр. (Ярославская 13\15) 29.09.1941
73. Васерман – 1863 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941
74. Васерман Юла – 1873 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941
75. Ващик Гадина – 1927 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
76. Ващик Евгений – 1908 г/р, евр (Кирова 85) 29.9.41
77. Ващик Рузя – 1925 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
78. Вигельфор Эсфир – 1883 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941
79. Винокур – 1900 г/р, евр. (Хоревая 39/29) 29.09.1941
80. Винокур – 1930 г/р, евр. (Хоревая 39/29) 29.09.1941
81. Витошкина Лейба – 1888 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
82. Витошкина Соня – 1913 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941.
83. Вишневский Евгений Владимирович – 1907 г/р, укр. (Вышгородская 186) в 1941
84. Вишневский Евгений Владимирович – 36 лет, евр. (Вышгородская 186) убит при эвакуации
85. Влехбер Лейзер – 1879 г/р, евр. (Константиновская 33/24) 29.09.1941
86. Внуковский Гриша – 1908 г/р, евр. (Воздвиженская 35/8) 29.09.1941
87. Внуковский Ольга – 1910 г/р, евр. (Воздвиженская 35/8) 29.09.1941
88. Водная Сура – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 29/7) 29.09.1941
89. Водный Бельман – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 29/7) 29.09.1941
90. Волкинд – 1888 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941
91. Волкинд – 1888 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941
92. Володарская Зойда – 1920 г/р, евр. (Н. Вал 3/10) 29.09.1941
93. Володарский Шмылек – 1928 г/р, евр. (Н. Вал 3/10) 29.09.1941
94. Володарский Янкель – 1926 г/р, евр. (Н. Вал 3/10) 29.09.1941
95. Волынская Елизавета Зельмановна – 49 лет, дом № 8, кв. 3
96. Волынский – 1873 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
97. Волынский – 1883 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
98. Воробьев Константин Демьянович – 1905 г/р, укр. (Бондарский переулок 8) арестован
99. Воробьев Сурра – 1914 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941
100. Воробьева Геня – 1938 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941
101. Воробьева Маня – 1940 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941
102. Воробьева Хана – 1936 г/р, евр. (Константиновская 4/48) 29.09.1941
103. Высоцкая Ефр. – 1893 г/р, русск. (Фрунзе 26/1) 29.09.1941
104. Вышнапольская – 1863 г/р, евр, (Спасская 35/20) 29.09.1941
105. Вышнапольская Гинда – 1861 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941
106. Гальперин Бруха – 1878 г/р, евр. (Константиновская 35/2) 29.09.1941
107. Гальперин Йося – 1873 г/р, евр. (Константиновская 35/2) 29.09.1941
108. Гамбург Лея – 1973 г/р, евр. (Щекавицкая 14/11) 29.09.1941
109. Гейман Берта – 1895 г/р, евр. (Мирная 14/3) 29.09.1941
110. Гейман Моисей – 1892 г/р, евр. (Мирная 14/3) 29.09.1941
111. Гейман Рахиль – 1931 г/р, евр. (Мирная 14/3) 29.09.1941
112. Гельман – 1870 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941
113. Гер Лева – 1853 г/р, евр. (Н. Вал 21/9) 29.09.1941
114. Гербер – 1883 г/р, евр. (Житний Базар 8/2) 29.09.1941
115. Герохов – Хана – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 29/13) 29.09.1941
116. Герохов Рахиль – 1890 г/р, евр. (Н. Вал 29/13) 29.09.1941
117. Герохов Рая – 1913 г/р, евр. (Н. Вал 29/13) 29.09.1941
118. Гершерзон – 1875 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941
119. Гершерзон – 1895 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941
120. Гершерзон – 1929 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941
121. Гершерзон Маня – 1910 г/р, евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941
122. Гершерзон Ха – 1923 г/р. евр. (Ярославская 28/32) 29.09.1941
123. Гиршевич – 1883 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941
124. Гиршевич – 1893 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941
125. Гиршевич – 1928 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941
126. Гиршевич – 1930 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941
127. Гитель Арнольд – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 21/40) 29.09.1941
128. Гитель Ефим – 1923 г/р, евр. (Н. Вал 21/40) 29.09.1941
129. Гитель Роза – 1899 г/р, евр. (Н. Вал 21/40) 29.09.1941
130. Гительмахер Григорий Моисеевич – евр. (Еленовская 32\4) 29.09.1941
131. Гоерлок /мать/ – 1900 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941
132. Гоерлок /ребенок/ – 1926 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941
133. Гоерлок /ребенок/ – 1932 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941
134. Голанд Аврам – 1878 г/р, евр. (В. Вал 18/2) 29.09.1941
135. Голанд Рая – 1908 г/р, евр. (В. Вал 18/2) 29.09.1941
136. Голанд Филя – 1938 г/р, евр. (В. Вал 18/2) 29.09.1941
137. Гольдберг Циля Моисеевна – 1915 г/р, евр. (Константиновская 4/24) 29.09.1941
138. Гольдман Йосиф – 1901 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941
139. Кривицкая Ирина Ивановна – 1896 г/р, русск. (Житний Базар 12/2) расстреляна немцами
140. Гольфальц Иосиф – 1928 г/р, евр. (Введенская 17/5) 29.09.1941
141. Гонорольская Шифра – 1883 г/р, евр. (Спасская 26/6) 29.09.1941
142. Гонорольский Исаак – 1890 г/р, евр. (Спасская 26/6) 29.09.1941
143. Гораготская Ирма – 1888 г/р, евр. (В. Вал 4/3) 29.09.1941
144. Гордиенко Григорий Никифорович – 1915 г/р, укр. (Флоровск. 11/16) как партиец в 1943
145. Горкавый Ануфрий Петрович – 1901 г/р, укр. (Фрунзе 24/20) в 1942 году как партиец
146. Горнопольская Нюма – 1927 г/р, евр. (Хоревая 41/1) 29.09.1941
147. Горнопольский – 1879 г/р, евр. (Хоревая 41/1) 29.09.1941
148. Городецкий – 1883 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941
149. Городецкий Паша– 1913 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941
150. Городецкий Сема – 193 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941
151. Горушловская Даша Борисовна – 66 лет, дом № 10, кв. 3
152. Горячев Владимир Константинович – Софиевская 25/16 арестован по домоупр. № 1005
153. Госчих Дуся – 1918 г/р, евр. (Константиновская 4/12) 29.09.1941
154. Гофман – 1883 г/р, евр. (Хоревая 18) 29.09.1941
155. Гофман – 1935 г/р, евр. (Ярославская 28/10) 29.09.1941
156. Гофман – 1937 г/р, евр. (Ярославская 28/10) 29.09.1941
157. Гофман Люба – 1911 г/р, евр. (Ярославская 28/10) 29.09.1941
158. Гофман Циля – 1873 г/р, евр. (Хоревая 18/21) 29.09.1941
159. Грабский Ефим – 1913 г/р, евр. (Мирная /12) 07.10.1941
160. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении
161. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении
162. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении
163. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении
164. Грановский –евр. (Олеговская 39/7) убит немцами при отступлении
165. Граховская – 1938 г/р, евр. (Хоревая 31/3) 29.09.1941
166. Граховская Ида – 1918 г/р, евр. (Хоревая 31/3) 29.09.1941
167. Греймен Беба – 1928 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941
168. Греймен Геня – 1938 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941
169. Греймен Давид – 1883 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941
170. Греймен Еся – 1928 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941
171. Греймен Мария – 1905 г/р, евр. (Мирная 5/35) 29.09.1941
172. Гринамунг Абрам – 1908 г/р, евр. (Введенская 39/16) 29.09.1941
173. Гринамунг Зина – 1940 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
174. Гринамунг Рая – 1934 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
175. Гринберг – 1875 г/р, евр. (Хоревая 39) 29.09.1941
176. Гринберг – 1876 г/р, евр. (Хоревая 39) 29.09.1941
177. Гринберг Брух – 1906 г/р, евр. (Константиновская 33/7) 29.09.1941
178. Гринберг Мирон – 1926 г/р, евр. (Константиновская 33/7) 29.09.1941
179. Гринберг Мойсей – 1910 г/р, евр. (Константиновская 33/7) 29.09.1941
180. Гриншпун – 1903 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941
181. Гриншпун – 1924 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941
182. Гриншпун – 1931 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941
183. Гриншпун – 1936 г/р, евр. (Ливера 11/33) 29.09.1941
184. Гроберман – 1904 г/р, евр. (Фрунзе 24/26) 29.09.1941
185. Грушман Соня – евр. (Фрунзе 6/10) 29.09.1941
186. Гудис Мария – 1903 г/р, евр. (Спасская 28/3) 29.09.1941
187. Гудис Хаим – 1887 г/р, евр. (Спасская 28/3) 29.09.1941
188. Гукайло – 1875 г/р. евр. (Ярославская 24/11) 29.09.1941
189. Гулер – 1898 г/р. евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941
190. Гулер – 1926 г/р, евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941
191. Гулер – 1940 г/р, евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941
192. Гулер Хася – 1908 г/р, евр. (Константиновская 22/3)29.09.1941
193. Гуревевич Сура – 1875 г/р, евр. (Фрунзе 26/3) 29.09.1941
194. Гусев Лева – 1929 г/р, евр. (Н. Вал 21/19) 29.09.1941
195. Гусева Маня – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 21/19) 29.09.1941
196. Деев Петр – 1910 г/р, русск. (Покровская 3/2) 29.09.1941 как партиец
197. Дидач Соломон – 1903 г/р, евр. (Воздвиженская 39/4) 29.09.1941
198. Дондик – евр. (Межигорская 24/13) 29.09.1941
199. Дондик – евр. (Межигорская 24/13) 29.09.1941
200. Дорфман /бабушка/ – евр. (Ярославская 21) 29.09.1941
201. Дорфман /дед/ – евр. (Ярославская 21) 29.09.1941
202. Дорфман /мать/ – евр. (Ярославская 21) 29.09.1941
203. Дохтор – 1898 г/р, евр. (Ливера 11/38) 29.09.1941
204. Дохтор – 1930 г/р, евр. (Ливера 11/38) 29.09.1941
205. Дохтор Исаак – 1898 г/р, евр. (Ливера 11/38) 29.09.1941
206. Дочь – 1926 г/р, евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941
207. Друкар Ира – 1937 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
208. Дрыгач – 1893 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941
209. Дрыгач – 1938 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941
210. Дрыгач 1939 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941
211. Дрыгач Матос – 1898 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941
212. Дрыгач Циля – 1922 г/р, евр. (Спасская 3/3) 29.09.1941
213. Дубинская Роза – 1888 г/р, евр. (Хоревая 1/17) 29.09.1941
214. Дубинский – 1903 г/р, евр. (Хоревая 1/17) 29.09.1941
215. Дубинский – 1939 г/р, евр. (Хоревая 1/17) 29.09.1941
216. Новакова Елена Михайловна – 1922 г/р, русск. (Фрунзе 4/4) забрана ГЕСТАПО
217. Дуклер Нухин – 1898 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
218. Дыбнер – евр. (Межигорская 24/7) 29.09.1941
219. Дыбнер – евр. (Межигорская 24/7) 29.09.1941
220. Дыбнер – евр. (Межигорская 24/7) 29.09.1941
221. Дыманик Ита – 1903 г/р, евр. (Фрунзе 24/24) 29.09.1941
222. Дымерская – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 29/20) 29.09.1941
223. Евгения – 1921 г/р, евр. (Ливера 24/4) 29.09.1941
224. Ельдикштейн – 1873 г/р, евр. (Ливера 9/7) 29.09.1941
225. Енельбаум – 1883 г/р, евр. (Ливера 34/30) 29.09.1941
226. Житомирский – 1873 г/р, евр. (Хоревая 9/3) 29.09.1941
227. Замотин Игнат – 1900 г/р, русск. (Мирная 4/21) исчез в 1943
228. Заславский – 1883 г/р, евр. (Притицко – Никольская 3/7) 29.09.1941
229. Затульский Борис – 1901 г/р, евр. (Введенская 25/) 29.09.1941
230. Затульский Мойша – 1904 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941
231. Зицер – 1900 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941
232. Зицер Рая – 1925 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941
233. Золотар – 1883 г/р, евр. (Константиновская 22/6) 29.09.1941
234. Золотарева – 1868 г/р, евр. (Хоревая 1/13) 29.09.1941
235. Зусман – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
236. Зусман – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
237. Зусман – 1923 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
238. Зусман – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
239. Иван Иванович – 1889 г/р, мадьяр (Фрунзе 26/7) 29.09.1941
240. Игнатенко Гордей – 1883 г/р, укр. (Набере. Никольская 13/3) убит немцами во время эвакуации
241. Игнатенко Гордей – 1883 г/р, укр. (Набережно- Никольская 13/5) 29.09.1941
242. Игнатенко Евгения – укр. 1886 г/р. Набережно- Никольская 13/5 29.9.41
243. Иень Рахиль – 1907 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941
244. Иень Федор – 1927 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941
245. Иень Хаим – 1876 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941
246. Иень Шендля – 1875 г/р, евр. (Кожемяцкая 20) 29.09.1941
247. Итинер Cоня – 1929 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941
248. Итинер Паша – 1901 г/р, евр. (Кожемяцкая 32) 29.09.1941
249. Каган – 1880 г/р, евр. (Фрунзе 26/3) 29.09.1941
250. Каган Сарра – 1883 г/р, евр. (Ливера 34/4) 29.09.1941
251. Кагановская Лейба – 1883 г/р, евр (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
252. Кагановская Этя – 1888 г/р, евр (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
253. Кагановский Муня – 1929 г/р, евр (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
254. Калимулин – 1869 г/р, татар. (Олеговская 6/11) убит
255. Калпер Абрам – 1873 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
256. Калпер Бетя – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
257. Калпер Нюся – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
258. Калпер Рива – 1923 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
259. Калпер Сарра – 1920 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
260. Калпер Сеня – 1923 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
261. Кальенко Василий Андреевич – 1918 г/р, укр. (Хоревая 18/9) арестован
262. Кандра – 1887 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941
263. Кандра Има – 1918 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941
264. Кандра Лиза – 1937 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941
265. Кандра Мария – 1863 г/р, евр. (Ливера 20/7) 29.09.1941
266. Каневская Рахиль – 1913 г/р, евр. (Ливера 13/1) 29.09.1941
267. Каневский – 1873 г/р, евр. (Притицко – Никольская 3/18) 29.09.1941
268. Канторская – 30 лет, дом № 12, кв. 21
269. Канцепольская – 1863 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941
270. Каплан Нухим – 1923 г/р, евр. (Кирова 97/2) 29.09.1941
271. Каплан Самуил – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 5/11) 29.09.1941
272. Капланчик – 1983 г/р, евр. (Ливера 24/9) 29.09.1941
273. Каплун Женя – 1935 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
274. Каплун Лев – 1912 г/р, евр. (Ливера 13/6) 29.09.1941
275. Каплун Маня – 1940 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
276. Каплун Натан – 1940 г/р, евр. (Ливера 13/6) 29.09.1941
277. Каплун Поля – 1938 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
278. Каплун Соня – 1911 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
279. Каплун Фима – 1937 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
280. Капник – 1903 г/р, евр (Константиновская 19/10) 29.09.1941
281. Капустик – евр. (Ярославская 13\6) 29.09.1941
282. Картман – 70 лет, евр. (Житний Базар 8/22) расстрелян немцами
283. Карчемская Эся – 1937 г/р, евр. (Введенская 39/31) 29.09.1941
284. Карчемская Соня – 1913 г/р, евр. (Введенская 39/31) 29.09.1941
285. Карческая Даня – 1939 г/р, евр. (Введенская 39/31) 29.09.1941
286. Карчинская Аня – 1940 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941
287. Карчинская Бузя – 1918 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941
288. Карчинская Надя – 1908 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941
289. Карчинская Ревена – 1888 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941
290. Карчинский Абрам – 1883 г/р, евр. (Введенская 39/25) 29.09.1941
291. Касьяненко Григорий – 1902 г/р, укр. (Фрунзе 24/17) в 1942 году как партиец
292. Катюшевский Данил – 1908 г/р, укр. (Фрунзе 155/1) ночью 1943
293. Кацан /старик/ – 102 года (М/Подвал. 9)
294. Кацова Вася – 1905 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941
295. Кацова Рухля – 1865 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941
296. Каченовскся Лиза – 1912 г/р, укр. (Воложская 31/10) 29.09.1941
297. Квашец – 1883 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941
298. Квитка Н. Д. – укр. (Лесная 541) убит
299. Кернос Гершун – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
300. Кернос Груня – 1924 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
301. Кернос Лия – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
302. Кернос Миша Герш. – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
303. Кернос Сура – 1918 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
304. Кернос Сура – 1941 г/р, евр. (Введенская 39/13) 29.09.1941
305. Киевская – 1887 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941
306. Киевская – 1890 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941
307. Киевская – 1911 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941
308. Киевская – 1923 г/р, евр. (Ярославская 30/4) 29.09.1941
309. Киперман Мария – 1893 г/р, евр. (Спасская 3/4) 29.09.1941
310. Киперман Хпим – 1889 г/р, евр. (Спасская 3/4) 29.09.1941
311. Кипнис Абрам – 1936 г/р, евр. (Воложская 43/2) 29.09.1941
312. Кипнис Циля – 1913 г/р, евр. (Воложская 43/2) 29.09.41
313. Кирилов Владимир Петрович – 1928 г/р, укр. (Кожевенный пр. 25) убит немцами
314. Киршнер – 1900 г/р, евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
315. Киршнер – 1908 г/р, евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
316. Киршнер – 1939 г/р, евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
317. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
318. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
319. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
320. Киршнер – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
321. Кисель Григорий И. – 1922 г/р, укр. (Куренев. Церков. Переул. 59) убит за подпольную работу
322. Кислюк Ваня – 1936 г/р, евр. (Воложская 29/33) 29.09.1941
323. Клайнер Миша – 1910 г/р, евр. (Боричев Ток 22) 29.09.1941
324. Клочок Сергей Степанович – укр. (Лермонтовская 359) убит в 1941
325. Коган Сеня – 1910 г/р, евр. (Покровская 5/7) 29.09.1941
326. Когут – 1878 г/р, евр. (Н. Вал 23/3) 29.09.1941
327. Козак – 1883 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941
328. Козак – 1883 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941
329. Козак – 1941 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941
330. Козак Рахиль – 1941 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941
331. Козак Хана – 1918 г/р, евр. (Спасская 23/11) 29.09.1941
332. Козаровицкая – 1863 г/р, евр. (Воложская 29/15) 29.09.1941
333. Козоровицкая – 1899 г/р, евр. (Константиновская 1/12) 29.09.1941
334. Козоровский – 1931 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
335. Козоровский Мойша – 1888 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
336. Козоровский Феня – 1893 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
337. Койфман – 1906 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941
338. Койфман – 1934 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941
339. Койфман – 1938 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941
340. Койфман – 1938 г/р, евр. (Ярославская 28/17) 29.09.1941
341. Колодны Давид – 1893 г/р, евр. (Кирова 38) 29.09.1941
342. Коломинский Борис – 1888 г/р, евр. (Кожемяцкая 14а) 29.09.1941
343. Конди Григорий – 1896 г/р, евр. (Покровская 5/16) 29.09.1941
344. Коротков Александр Иванович – 1923 г/р, укр. (Хоревая 38/3) за оружие
345. Корчма Геня – 1940 г/р, евр. (Н. Вал 33/1) 29.09.1941
346. Корчма Рива – 1938 г/р, евр. (Н. Вал 33/1) 29.09.1941
347. Косаренко Мария – 1893 г/р. русск. (Покровская 3/2) 29.09.1941.за укрывательство
348. Коставецкая Дора – 1928 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941
349. Коставецкая Лена – 1918 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941
350. Коставецкий Абраша – 1939 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941
351. Коставецкий Геня – 1925 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941
352. Коставецкий Петя – 1929 г/р, евр. (Константиновская 22/4) 29.09.1941
353. Костовецкий – 1876 г/р, евр. (В. Вал 22/4) 29.09.1941
354. Котляр Лева – 1908 г/р, евр. (Спасская 8/12) взят на работу в 1941 и не вернулся
355. Крамар – 1938 г/р, евр. (Воздвиженская 30/1) 29.09.1941
356. Крамар Зизя – 1873 г/р, евр. (Спасская 27/6) 29.09.1941
357. Крамар Соня – 1922 г/р, евр. (Воздвиженская 30/1) 29.09.1941
358. Красная Лейка – 1911 г/р, евр. (Межигорская 12/6) 29.09.1941
359. Красная Лейка – евр. (Хоревая 25/6) 29.09.1941
360. Красная Лиза – евр. (Хоревая 25/6) 29.09.1941
361. Красницкая – 1888 г/р, евр. (Константиновская 4/47) 29.09.1941
362. Красный Борис – 1881 г/р, евр. (Межигорская 12/6) 29.09.1941
363. Красный Лофша – 1888 г/р, евр. (Межигорская 12/6) 29.09.1941
364. Кривецкая Ирина – 1896 г/р, русск. (Флоровская 6/8) в 1942
365. Крупняк – 1896 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941
366. Крупняк Брайне – 1916 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941
367. Крупняк Лев – 1916 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941
368. Крупняк Мария – 1939 г/р, евр. (Ливера 10/18) 29.09.1941
369. Круш – 1883 г/р, евр. (Константиновская 19/9) 29.09.1941
370. Кубыштейн – евр. (Межигорская 46/9) 29.09.1941
371. Кубыштейн – евр. (Межигорская 46/9) 29.09.1941
372. Кубыштейн – евр. (Межигорская 46/9) 29.09.1941
373. Кулик Евдокия – 1900 г/р, русск. (Мирная 4/21) расстреляна
374. Кульминская Дарья – 1914 г/р, укр. (В. Вал 22/8) в 1943 за передержку партизана
375. Куперман – 1883 г/р, евр. (В. Вал 2/2) 29.09.1941
376. Куперман – 1892 г/р, евр. (В. Вал 2/2) 29.09.1941
377. Купершман /мать/ – 1895 г/р, евр. (В. Вал 10/22) 29.09.1941
378. Купершман Миша – 1927 г/р, евр. (В. Вал 10/22) 29.09.1941
379. Кушнир – 1893 г/р, евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941
380. Кушнир /дочь/ – 1928 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941
381. Кушнир /жена/ – 1901 г/р, евр. (Ярославская 8) 29.09.1941
382. Лайченко – 1897 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941
383. Лайченко – 1919 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941
384. Лайченко Владимир – 1938 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941
385. Лайченко Хапа – 1900 г/р, евр. (Ярославская 24/1) 29.09.1941
386. Левшид – евр. (Ярославская 13\2) 29.09.1941
387. Ленов Мойсей – 1880 г/р, евр. (Хоревая 39/20) 29.09.1941
388. Ленова Рахиль – 1878 г/р, евр. (Хоревая 39/20) 29.09.1941
389. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
390. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
391. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
392. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
393. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
394. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
395. Лерман – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
396. Лещинская – 1895 г/р, евр. (Ливера 11/3) 29.09.1941
397. Лещинская – 1903 г/р, евр. (Ливера 11/3) 29.09.1941
398. Лещинская – 1931 г/р, евр. (Ливера 11/3) 29.09.1941
399. Либерман – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
400. Либерман Лея – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
401. Ливак Володя – 1903 г/р, евр. (Олеговская 46/12) 29.09.1941
402. Ливак Зюня – 1928 г/р, евр. (Олеговская 46/12) 29.09.1941
403. Ливак Леня – 1905 г/р, евр. (Олеговская 46/12) 29.09.1941
404. Ливиниц – 1865 г/р, евр. (Воложская 43/3) 29.09.1941
405. Ливиниц – 1869 г/р, евр. (Воложская 43/3) 29.09.1941
406. Ливнитц – 1873 г/р, евр. (Спасская 19/2) 29.09.1941
407. Липницкий – 1878 г/р, евр. (Хоревая 5/9) 29.09.1941
408. Лисовой Исаак – 1911 г/р, евр. (Спасская 29/2) 29.09.1941
409. Лифшиц – 1908 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
410. Лифшиц – 1939 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
411. Лифшиц Броня – 1935 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
412. Лифшиц Миша – 1922 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
413. Лифшиц Наум – 1929 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
414. Лифшиц Фаня – 1913 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
415. Лифшиц Элик – 1931 г/р, евр. (Константиновская 58/13) 29.09.1941
416. Логвинов М.Л. – 1925 г/р, русск. (Кожемяцкая 20) как партиец в 1942
417. Логвинская Ида Борисовна – 1901 г/р, евр. (В. Вал 26/1) 29.09.1941
418. Логвинский Арон – 1898 г/р, евр. (В. Вал 26/1) 29.09.1941
419. Лосев Ефим – 1908 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941
420. Лосева – 1937 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941
421. Лосева Лея – 1907 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941
422. Лосева Мара – 1938 г/р, евр. (Спасская 5/7) 29.09.1941
423. Мазур – 1895 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941
424. Мазур Аня – 1917 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941
425. Мазур Бэтя – 1930 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941
426. Мазур Вова – 1933 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941
427. Мазур Давид – 1873 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941
428. Мазур Маня – 1927 г/р, евр. (Покровская 11/2) 29.09.1941
429. Мазур Роза – 1878 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941
430. Мазур Яня – 1937 г/р, евр. (Кирова 95/7) 29.09.1941
431. Майер – 1913 г/р, евр. (Ливера 17) 29.09.1941
432. Майер – 1930 г/р, евр. (Ливера 17) 29.09.1941
433. Маламед – 1911 г/р, евр. (Дегтярная 13) 29.09.1941
434. Маламед – 1913 г/р, евр. (Дегтярная 13) 29.09.1941
435. Малинский – 1863 г/р. евр. (Воложская 37/23) 29.09.1941
436. Малинский – 1876 г/р. евр. (Воложская 37/23) 29.09.1941
437. Мандрик Иван Федорович – 1894 г/р, укр. (Хоревая 34/1) как партизан
438. Маргулис Даня – 1938 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
439. Маргулис Инна – 1940 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
440. Маргулис Пелагея – 1903 г/р, евр. (Воздвиженская 23/5) 29.09.1941
441. Маринская Бетя – 1883 г/р, евр. (Введенская 16/8) 29.09.1941
442. Мария – 1918 г/р, евр. (Ливера 34/17) 29.09.1941
443. Марков Йося – 1864 г/р, евр. (Ярославская 28/17) взят до приказа
444. Мармер – 1875 г/р, евр. (Фрунзе 24/21) 29.09.1941
445. Маслимович Янкель – 1898 г/р, евр. (Хоревая 41/18) 29.09.1941
446. Матусевич Рахиль – 1893 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
447. Матусевич Соня – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
448. Мать – 1898 г/р, евр. (Ярославская 1\31) 29.09.1941
449. Мать Рахиль – 1913 г/р, евр. (Ярославская 4\31) 29.09.1941
450. Мать Рая – евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941
451. Машкевич Анна Михайловна – 1879 г/р, русск. (Воздвиженская 60/1) 29.09. 1943
452. Медник – 1873 г/р, евр. (Спасская 3/9) 29.09.1941
453. Медовый – 1908 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941
454. Межберг – 1901 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941
455. Межберг – 1903 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941
456. Межберг – 1937 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941
457. Межберг Мария – 1930 г/р, евр. (Красная Пл. 10/20) 29.09.1941
458. Мельник Юрий Борисович – 1900 г/р, русск. (Набер. Никольск. 7/21) как коммунист в 1943
459. Метлицкая – 1927 г/р, евр. (Хоревая 39/3) 29.09.1941
460. Метлицкая – 1937 г/р, евр. (Хоревая 39/3) 29.09.1941
461. Метлицкая Доба – 1920 г/р, евр. (Хоревая 39/3) 29.09.1941
462. Мизикова – 1865 г/р, евр. (Н. Вал 3/3) 29.09.1941
463. Миус Исаак – 1903 г/р, евр. (Константиновская 40/5) убит во дворе 1941
464. Михельсон Малха – 1913 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941
465. Михельсон Миша – 1929 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941
466. Михельсон Рая – 1936 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941
467. Михельсон Рива – 1936 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941
468. Михельсон Соня – 1938 г/р, евр. (Флоровская 3/5) 29.09.1941
469. Миша – 1873 г/р, евр. (Притицко – Никольская 7/5) 29.09.1941
470. Могилевич Бруха – 1932 г/р, евр. (Мирная 2/5) 29.09.1941
471. Могилевич Вера – 1908 г/р, евр. (Мирная 2/5) 29.09.1941
472. Монашка – 1878 г/р, укр. (Воздвиженская 25/12) 24.10.1943
473. Морозов Ивер Загидович – 1924 г/р, татар. (Олеговская 4/2) 21.09.1943
474. Москаленко Ольга – 1928 г/р, укр. (Костантиновская 35\6) как депутат 29.09.1941
475. Москвер Рива – 1900 г/р, евр. (Хоревая 30/4) 29.09.1941
476. Москвер Хаим – 1937 г/р, евр. (Хоревая 30/4) 29.09.1941
477. Найдич Гута Израилевна – 1883 г/р, евр. (Спасская 16/2) 29.09.1941
478. Народецкая Фаня – 1911 г/р, евр. (Оболонская 38/5) 29.09.1941
479. Нигельбарг – 1873 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941
480. Николаев Анатолий Николаевич – 1923 г/р, укр. (Глыбочица 29/1) за подпольную работу
481. Николаев Николай – 1889 г/р, укр. (Глыбочица 29/1) как партиец
482. Новак Ида – 1903 г/р, евр. (Фрунзе 24/8) 29.09.1941
483. Новак Исаак – 1873 г/р, евр. (В. Вал 4/7) 29.09.1941
484. Новак Исаак –1901 г/р, евр.Фрунзе 24/8) 29.09.1941
485. Новак Мизя – 1931 г/р, евр. (Фрунзе 24/8) 29.09.1941
486. Новолина Соня – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 35/5) 29.09.1941
487. Номеровская Рахиль – 1878 г/р, евр. (В. Вал 18/1) 29.09.1941
488. Номеровский Мойсей – 1878 г/р, евр. (В. Вал 18/1) 29.09.1941
489. Носим Бетя Петровна – 1915 г/р, евр. (Оболонская 38/5) 29.09.1941
490. Носим Тоня Петровна – 1940 г/р, евр. (Оболонская 38/5) 29.09.1941
491. Нудкович Арон – 1788 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941
492. Нудкович Вера – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941
493. Нудкович Изя – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941
494. Нудкович Хана – 1889 г/р, евр. (Н. Вал 29/5) 29.09.1941
495. Овруцкая – 1878 г/р, евр. (Н. Вал 13/1) 29.09.1941
496. Островская Муня – 1930 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941
497. Островский – 1887 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941
498. Островский – 1900 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941
499. Островский – 1908 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941
500. Островский Исаак – 1925 г/р, евр. (Мирная 4/13) 29.09.1941
501. Паланд – 1873 г/р, евр. (Фрунзе 109) 29.09.1941
502. Першец – Миша – 1898 г/р, евр. (Хоревая 41/35) 29.09.1941
503. Песина – 1940 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
504. Песина Бэлла – 1873 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
505. Песина Рева – 1910 г/р, евр.(Кирова 85) 29.09.1941
506. Песина Этя – 1907 г/р. евр. (Кирова 85)29.09.1941
507. Песчанская Леся – 1883 г/р, евр. (Мирная 7/4) 29.09.1941
508. Пещанская Циля – 1894 г/р, евр. (Воздвиженская 18) 29.09.1941
509. Пещанский Мойша – 1888 г/р, евр (Воздвиженская 18) 29.09.1941
510. Пизбург Аркадий – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
511. Пизбург Изя – 1937 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
512. Пикоровский Йося – 1888 г/р, евр. (Щекавицкая 14/11) 29.09.1941
513. Пикоровский Меер – 1873 г/р, евр. (Щекавицкая 14/11) 29.09.1941
514. Пилис Аврам – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/11) 29.09.1941
515. Пилис Исаак – 1936 г/р, евр. (Н. Вал 33/11) 29.09.1941
516. Пинзовенский – 1873 г/р, евр. (Н. Вал 23/13) 29.09.1941
517. Пинхасик Гершко – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/8) 29.09.1941
518. Пков Каан Дмитр. – 1891 г/р, русск. (Куренев. Церков. Переул. 32/5) убит за подпольную работу
519. Плоткин Гершун – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941
520. Плоткин Риик – 1927 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941
521. Плоткин София – 1903 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941
522. Плоткин Эхна – 1925 г/р, евр. (Введенская 39/7) 29.09.1941
523. Погребицкая Алла – 1928 г/р, евр. (Андреевская 1) 29.09.1941
524. Погребицкая Сарра – 1930 г/р, евр. (Андреевская 1) 29.09.1941
525. Поленда С. – 1887г/р, литовец (Дегтярная 5) причина не известна
526. Полиновский Йосиф – 1883 г/р, евр. (Мирная 14/4) 29.09.1941
527. Полиновский Парь Йосифович – 1885 г/р, евр. (Мирная 14/4) 29.09.1941
528. Польская – 1868 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
529. Польская Эстер – 1870 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
530. Полякова Соня – 1913 г/р, евр. (Спасская 3/6) 29.09.1941
531. Поляченко Хана – 1888 г/р, евр. (В. Вал 16/6) 29.09.1941
532. Померанец Лисик – 1933 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941
533. Померанец Лиза – 1873 г/р, евр. (Константиновская 14/2) 29.09.1941
534. Померанец Миша – 1931 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941
535. Померанец Мойша – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941
536. Померанец Рива – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 31/3) 29.09.1941
537. Померанец Шлема – 1873 г/р, евр. (Константиновская 14/2) 29.09.1941
538. Порхомовская – 1863 г/р, евр. (Хоревая 1/12) 29.09.1941
539. Порхомовский Волька – 1898 г/р, евр. (Хоревая 1/12) 29.09.1941
540. Пресман Лазар – 1867 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941
541. Пресман Маша – 1916 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941
542. Пресман Рива – 1873 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941
543. Пресман Самуил – 1913 г/р, евр. (Кирова 95/2) 29.09.1941
544. Прима – 1903 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941
545. Прима – 1921 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941
546. Прима – 1924 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941
547. Прима – 1939 г/р, евр. (Ливера 19/2) 29.09.1941
548. Притикина Хава – 1898 г/р, евр. 29.09.1941
549. Притикина Эстерка – 1927 г/р, евр. 29.09.41
550. Рабинович – 1888 г/р, евр. (Мирная 2/11) 29.09.1941
551. Рабинович – 1890 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941
552. Рабинович – 1893 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941
553. Рабинович – 1898 г/р, евр. (Ливера 15/22) 29.09.1941
554. Рабинович – 1898 г/р, евр. (Мирная 2/11) 29.09.1941
555. Рабинович – 1903 г/р, евр. (Ливера 15/22) 29.09.1941
556. Рабинович – 1913 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941
557. Рабинович – 1919 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941
558. Рабинович – 1921 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941
559. Рабинович – 1925 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941
560. Рабинович – 1931 г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941
561. Рабинович – 1932 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941
562. Рабинович – 1938 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941
563. Рабинович – 1940 г/р, евр. (Ливера 10/7) 29.09.1941
564. Рабинович – г/р, евр. (Юрковская 34/16) 29.09.1941
565. Рабинович Мария – 1935 г/р, евр. (Мирная 2/11) 29.09.1941
566. Рабинович Пейса – 1926 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
567. Рабинович Хая – 1880 г/р, евр. (Покровская 5/19) 29.09.1941
568. Радуцкая Мара – 1928 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941
569. Радуцкий Рома – 1935 г/р, евр. (Н. Вал 3/6) 29.09.1941
570. Райзман – 11 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян
571. Райзман – 9 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян
572. Райтман – 30 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян
573. Райтман – 54 лет, евр. (Боричев Ток 33/3) расстрелян
574. Райхман – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941
575. Райхман – 1930 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941
576. Райхман – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 9/1) 29.09.1941
577. Рапльская Ревекка – 1903 г/р, евр. (Ливера 26/4) 29.09.1941
578. Рапопорт /жена/ – 1863 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941
579. Рапопорт /муж/ – 1863 г/р. евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941
580. Рапорт – 1915 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941
581. Рапорт /дочь/ – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
582. Рапорт /сын/ – 1931 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
583. Рапорт Тамара – 1913 г/р, евр. (Н. Вал 33/15) 29.09.1941
584. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941
585. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941
586. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941
587. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941
588. Ребенок – (Ярославская 13\15) 29.09.1941
589. Ребенок Изя – 1939 г/р, евр. (Фрунзе 26/5) 29.09.1941
590. Ребенок Лена –1930 г/р, евр. (Фрунзе 26/5) 29.09.1941
591. Розенфель Вера – 1885 г/р, евр. (Н. Вал 23/15) 29.09.1941
592. Розенфельд – 1903 г/р, евр. (Ливера 11/24) 29.09.1941
593. Розенфельд – 1930 г/р, евр. (Ливера 11/24) 29.09.1941
594. Розенфельд – 1932 г/р, евр. (Ливера 11/24) 29.09.1941
595. Розник Лиза – 1905 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
596. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941
597. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941
598. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941
599. Ройтман – евр. (Ливера 6/3) 29.09.1941
600. Рубчинский – 1883 г/р, евр. (Ливера 19/3) 29.09.1941
601. Рубчинский – 1893 г/р, евр. (Ливера 19/3) 29.09.1941
602. Рубчинский – 1908 г/р, евр. (Ливера 19/3) 29.09.1941
603. Рувинская Мария – 1913 г/р, евр. (Ливера 10/27) 29.09.1941
604. Рудневский – 1886 г/р, укр. (В. Вал 22/8) как партиец
605. Ршут – 1923 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941
606. Ршут Естерка – 1925 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941
607. Ршут Хана – 1898 г/р, евр. (Ливера 28) 29.09.1941
608. Рыбальский Мирон – 56 лет, русск. (Хоревая 40) убит немцами во время эвакуации
609. Самовский – 1863 г/р, евр. (Н. Вал 23/23) 29.09.1941
610. Сапожников Беня – 1928 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941
611. Сапожников Борис – 1930 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941
612. Сапожников Рома – 1937 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941
613. Сапожников Яша – 1905 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941
614. Сапожниоква Рива - 1910 г/р, евр. (Оболонская 37/1) 29.09.1941
615. Сатановская – 1895 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
616. Сатановская Роза – 1898 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
617. Сахарча Эстер – 1905 г/р, евр. (Фрунзе 36/2 ) 29.09.1941
618. Серебряников –1933 г/р, евр. (Покровская 11/1) 29.09.1941
619. Сигов Борис – 1937 г/р, евр. (Н. Вал 3/5) 29.09.1941
620. Сигова Хана – 1933 г/р, евр. (Н. Вал 3/5) 29.09.1941
621. Сигова Хая – 1908 г/р, евр. (Н. Вал 3/5) 29.09.1941
622. Сидерман Броня – 1911 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941
623. Сидерман Ева – 1937 г/р. евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941
624. Сидерман Шура – 1939 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941
625. Сирота – 1883 г/р, евр. (Красная Пл. 10/17) 29.09.1941
626. Скачков Анатолий Маркович – укр. (Ливера 10/5) как партиец
627. Скачкова Александра Семеновна – укр. (Ливера 10/5) жена партийца
628. Славинская Нюся – 1930 г/р, евр. (В. Вал 16/4) 29.09.1941
629. Слепак Двойра – 1908 г/р, евр. (Щекавицкая 44/13) 29.09.1941
630. Слепак Изя – 1926 г/р, евр. (Щекавицкая 44/13) 29.09.1941
631. Слепак Мотя – 1927 г/р, евр. (Щекавицкая 44/13) 29.09.1941
632. Слибак – 1873 г/р, укр. (Воздвиженская 21/9) 24.10.1943
633. Слуцкая Хая – 1883 г/р, евр. (Константиновская 93/8) 29.09.1941
634. Слуцкий – 1916 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941
635. Слуцкий – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
636. Слуцкий – евр. (Ливера 10/5) 29.09.1941
637. Слуцкий Арон – 1873 г/р, евр. (Константиновская 93/8) 29.09.1941
638. Слуцкий Сруль – 1923 г/р, евр. (Кирова 97/9) 29.09.1941
639. Сокол Рива – 1923 г/р, евр. (Н. Вал 21/36) 29.09.1941
640. Сокол Эрвас – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 21/6) 29.09.1941
641. Соколовский Абрам – 1932 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
642. Соркин – 1898 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941
643. Соркина Белла – 1928 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941
644. Соркина Любовь – 1908 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941
645. Соркина Сарра – 1927 г/р, евр. (Спасская 23/5) 29.09.1941
646. Сорока Лейба – 1888 г/р, евр. (Спасская 35/8) 29.09.1941
647. Соснова Хана – 1913 г/р, евр. (Константиновская 33/24) 29.09.1941
648. Соснович – евр. (Межигорская 26/1) 29.09.1941
649. Спасская Соня – 1913 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
650. Спасский Боря – 1936 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
651. Старик – евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941
652. Старуха – 1883 г/р, евр. (Ливера 9/6) 29.09.1941
653. Старуха – евр. (Ярославская 6\19) 29.09.1941
654. Степановская – 1863 г/р, евр. (Константиновская 19/3) 29.09.1941
655. Студницкая Рахиль –1905 г/р, евр. (Воздвиженская 19/5) 29.09.1941
656. Сын – 1925 г/р, евр. (Ярославская 4\28) 29.09.1941
657. Сын Юлик – русск. (Ярославская 4\31) 29.09.1941
658. Тальнов Александр – 1886 г/р, укр. (В. Вал 24/2) в 1943 как партиец
659. Тверская – 1893 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941
660. Тверская – 1926 г/р, евр. (Спасская 18/1) 29.9.1941
661. Тверская – 1928 г/р. евр. (Спасская 18/1) 29.09.1941
662. Тиксман Лиза – 1905 г/р, евр. (Н. Вал 31/27) 29.09.1941
663. Торбина Гинда – 1866 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941
664. Торбина Роза – 1909 г/р, евр. (Фрунзе 106/1) 29.09.1941
665. Трапотяча – 1925 г/р, русск. (Ярославская 10\11) в 1942 убит
666. Трапотяча – 1928 г/р, русск. (Ярославская 10\11) в 1942 убит
667. Трипольский – 1930 г/р, евр. (Хоревая 11/4) 29.09.1941
668. Тырловский – евр. (Ярославская 13\1) 29.09.1941
669. Фальковская – 1883 г/р, евр. (В. Вал 22/1) 29.09.1941
670. Фальковская – 1883 г/р, евр. (В. Вал 22/1) 29.09.1941
671. Фальковский Сема – 1928 г/р, евр. (В. Вал 22/1) 29.09.1941
672. Фамилия неизвестна – 1914 г/р, евр. (Ярославская 30/5) 29.09.1941
673. Фамилия неизвестна – 1938 г/р, евр. (Ярославская 30/5) 29.09.1941
674. Фамилия неизвестна – 1939 г/р, евр. (Ярославская 30/5) 29.09.1941
675. Фаня – 1915 г/р, евр. ( Притицко – Никольская 7/5) 29.09.1941
676. Фастовская Броня – 1930 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941
677. Фастовская Циля – 1911 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941
678. Федина-Сумарокова Мария – 1927 г/р, укр. (Н. Вал 61/5) 04.09.1943
679. Федоренко Н.П. – 1922 г/р, укр (Копиловская 22) арестован
680. Федоровская Соня –1903 г/р, евр. (Константиновская 11/5) 29.09.1941
681. Федоровский – 1893 г/р, евр. (Константиновская 11/5) 29.09.1941
682. Федоровский Рома – 1929 г/р, евр. (Константиновская 11/5) 29.09.1941
683. Фельдбар Арон – 1893 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941
684. Фельдбар Нюма – 1930 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941
685. Фельдбар Рива – 1888 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941
686. Фельдбар Тема – 1925 г/р, евр. (Фрунзе 24/3) 29.09.1941
687. Фельдман – 1930 г/р, евр. (Фрунзе 24/5) 29.09.1941
688. Фельдман /мать/ – 1915 г/р, евр. (Фрунзе 24/5) 29.09.1941
689. Фещенко Антонина Ивановна – укр. (Ливера 3/27) как жена партийца
690. Фещенко Василь – укр. (Ливера 3/27) как партиец
691. Фещенко Людмила Васильевна – укр. (Ливера 3/27) как дочь партийца
692. Фишман – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/8) 29.09.1941
693. Френкель – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
694. Френкель – 1883 г/р, евр. (Кирова 97/15) 29.09.1941
695. Френкель Рива – 1893 г/р, евр. (Кирова 97/15) 29.09.1941
696. Фридман Бэлла – 1937 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
697. Фридман Зина – 1912 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
698. Фридман Лепя – 1941 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
699. Фридман Миша – 1903 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
700. Фридман Хана - 1883 г/р, евр. (Спасская 31/21) 29.09.1941
701. Х – женщина – 1898 г/р, евр. (Оболонская 40/2) 29.09.1941
702. Х – Ида – 1932 г/р, евр. (Оболонская 40/2) 29.09.1941
703. Х – Юра – 1929 г/р, евр. (Оболонская 40/2) 29.09.1941
704. Хазина Соня – 1908 г/р, евр. (Введенская 39/23) 29.09.1941
705. Хаин – 1873 г/р, евр. (Н. Вал 13/3) 29.09.1941
706. Хайтин – 1905 г/р, евр. (Мирная 34/2) 29.09.1941
707. Халкин /муж/ – евр. (Ярославская 21)29.09.1941
708. Халкина /жена/ –евр. (Ярославская 21) 29.09.1941
709. Харгт Хаим – 1898 г/р, евр. (Спасская 3/15) 29.09.1941
710. Хмельницкий – 1893 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941
711. Хмельницкий Борис – 1938 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941
712. Хмельницкий Янкель – 1928 г/р, евр. (Введенская 25/8) 29.09.1941
713. Хораб – 1908 г/р, евр. (Ливера 15/4) 29.09.1941
714. Хораб – 1913 г/р, евр. (Ливера 15/4) 29.09.1941
715. Хораб – 1937 г/р, евр. (Ливера 15/4) 29.09.1941
716. Циновая Роза – 1875 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
717. Циновой – 1874 г/р, евр. (Кирова 85) 29.09.1941
718. Чайковская – 1939 г/р, полячка (Хоревая 45/5) ночью 1943
719. Чайковская Ольга – 1908 г/р, укр. (Хоревая 45/5) ночью 1943
720. Чайковский Анатолий – 1929 г/р, поляк (Хоревая 45/5) ночью 1943
721. Чайковский Стафан – 1906 г/р, поляк (Хоревая 45/5) ночью 1943
722. Черевацкий – 1873 г/р, евр. (Хоревая 9/5) 29.09.1941
723. Чередниченко У.Л. – 1868 г/р, укр. (Дегтярная 15/6) убит
724. Черненко – 1908 г/р, евр. (Ливера 11/22) 29.09.1941
725. Черненко Борис – 1916 г/р, евр. (Ливера 11/22) 29.09.1941
726. Чернеровский – 1863 г/р, евр. (Мирная 34/2) 29.09.1941
727. Чернова Роза – 1873 г/р, евр. (Ливера 10/13) 29.09.1941
728. Черняковская Циля – 1883 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
729. Черняковский – 1936 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
730. Черняковский – 1938 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
731. Черняковский – 1940 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
732. Черняковский Феня – 1913 г/р, евр. (Спасская 17/6) 29.09.1941
733. Чоргулис Абраша – 1925 г/р, евр. (Щекавицкая 40/4) 29.09.1941
734. Шабаных – 1973 г/р, евр. (Н. Вал 35/5) 29.09.1941
735. Шаинская Доба – 1903 г/р, евр. (В. Вал 3/3) 29.09.1941
736. Шаинская Ента – 1923 г/р, евр. (В. Вал 3/3) 29.09.1941
737. Шаинская Шмуль – 1927 г/р, евр. (В. Вал 3/3) 29.09.1941
738. Шамбаных Бецко – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 35/22) 29.09.1941
739. Шамиш Боря –1932г/р, евр. (Фрунзе 26/1) 29.09.1941
740. Шамиш Клава – 1933 г/р, евр (Фрунзе 26/1) 29.09.1941
741. Шамиш Эстар – 1908 г/р. евр (Фрунзе 26/1) 29.09.1941
742. Шамлюк Рахиль Наумовна – 1893 г/р, евр. (В. Вал 16/4) 29.09.1941
743. Шапиро – 1895 г/р, евр. (Хоревая 34/24) 29.09.1941
744. Шапиро – 1925 г/р, евр. (Хоревая 34/24) 29.09.1941
745. Шапиро – 1939 г/р, евр. (Хоревая 34/24) 29.09.1941
746. Шарай Алексей Порфирьевич – 1927 г/р, укр. (Фрунзе 24/8) в 1942 как партизана
747. Шарафадинов Сейфидин – 1899 г/р, татарин (Воздвиженская 21/14) 19.10.1943
748. Шаров Калман – 1908 г/р, евр. (Константиновская 40/5) 29.09.1941
749. Шарова Соня – 1883 г/р, евр. (Константиновская 40/5) 29.09.1941
750. Шаровенко – 5 душ, (Олеговская 32/17) убит при эвакуации в 1943
751. Шахмундинская Клава – 1933 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
752. Шахмундинская Сима – 1908 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
753. Шахмундинский – 1875 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
754. Шахмундинский Вова – 1938 г/р, евр. (Кожемяцкая 16) 29.09.1941
755. Шварц – 1895 г/р, евр. (Введенская 45) 29.09.1941
756. Шварц – 1903 г/р, евр.( Введенская 45) 29.09.1941
757. Шварц /отец/ –1887 г/р, евр. (Введенская 45) 29.09.1941
758. Шварц /сын/ –1938 г/р. евр. (Введенская 45) 29.09.1941
759. Шварцбург – 1873 г/р, евр. (Ливера 9/4) 29.09.1941
760. Шварцбург – 1878 г/р, евр. (Ливера 9/4) 29.09.1941
761. Шварцбург – 1893 г/р, евр. (Ливера 15/12) 29.09.1941
762. Шварцбург – 1917 г/р, евр. (Ливера 15/12) 29.09.1941
763. Шварцбург – 1937 г/р, евр. (Ливера 15/12) 29.09.1941
764. Шварцман – 1883 г/р, евр. (Хоревая 29/1) 29.09.1941
765. Шевчук Леля – 1937 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941
766. Шевчук Рива – 1906 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941
767. Шевчук Софа – 1932 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941
768. Шевчук Фройка – 1905 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941
769. Шевчук Циля – 1913 г/р, евр. (Хоревая 30/10) 29.09.1941
770. Шейтель Соня – 1903 г/р, евр. (Константиновская 13/5) 29.09.1941
771. Шейхет Илья – 1898 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941
772. Шейхет /жена/ – 1903 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941
773. Шейхет Беба – 1938 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941
774. Шейхет Женя – 1926 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941
775. Шейхет Рива – 1930 г/р, евр. (Фрунзе 24/2) 29.09.1941
776. Шейхман Давид – 1933 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
777. Шейхман Леня – 1936 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
778. Шейхман Пелагея – 1913 г/р, евр. (Н. Вал 33/2) 29.09.1941
779. Шендель Табасник – 1926 г/р, евр. (Ливера 13/6) 29.09.1941
780. Шенфельд – 1923 г/р, евр. (Житний Базар 8/6) 29.09.1941
781. Шепелева Соня – 1873 г/р, русск. (Воздвиженская 48/8) 26.09.1943
782. Шепетинская – 1883 г/р, евр. (Н. Вал 31/14) 29.09.1941
783. Шепетинская – 1927 г/р, евр. (Н. Вал 31/14) 29.09.1941
784. Шепетинская Мойша – 1903 г/р, евр. (Н. Вал 33/14) 29.09.1941
785. Шерман – 1898 г/р, евр. (Хоревая 41/46) 29.09.1941
786. Шерман Сима – 1910 г/р, евр. (Хоревая 41/46) 29.09.1941
787. Шерман Шева – 1925 г/р, евр. (Хоревая 41/46) 29.09.1941
788. Шестак – 1913 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941
789. Шестак – 1928 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941
790. Шестак – 1929 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941
791. Шестак – 1931 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941
792. Шестак – 1932 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941
793. Шестак – 1933 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941
794. Шестак Люда – 1905 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941
795. Шестак Миша – 1913 г/р, евр. (Хоревая 31/9) 29.09.1941
796. Шестак Юда – 1889 г/р, евр. (Спасская 35/20) 29.09.1941
797. Шефтель – 1893 г/р, евр. (Спасская 6/2) 29.09.1941
798. Шехтман Изя – 1863 г/р, евр. (Воздвиженская 17/11) 29.09.1941
799. Шехтман Хана – 1878 г/р, евр. (Воздвиженская 17/11) 29.09.1941
800. Шик – 1883 г/р,евр. (Андреевская 1) 29.09.1941
801. Шик Поля – 1893 г/р, евр.(Андреевская 1) 29.09.1941
802. Ширазема Ида – 1906 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941
803. Ширазема Исаак – 1941 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941
804. Ширазема Нина – 1939 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941
805. Ширазема Соня – 1916 г/р, евр. (Н. Вал 35/6) 29.09.1941
806. Школьник Лева – 1935 г/р, евр. (Воложская 49/14) 29.09.1941
807. Школьник Люся – 1939 г/р, евр. (Воложская 49/14) 29.9.1941
808. Школьник Маня – 1910 г/р, евр. (Воложская 49/14)29.9.1941
809. Школьник Рухля – 1880 г/р, евр. (В. Вал 3/5) 29.09.1941
810. Шкуравская Елена – 1918 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941
811. Шкуравская Женя – 1940 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941
812. Шкуравская Иосиф – 1932 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941
813. Шкуравская Мария – 1913 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941
814. Шкуравский – 1893 г/р, евр. (Константиновская 19/14) 29.09.1941
815. Шлейфер Мария – 1873 г/р, евр. (Спасская 35/2) 29.09.1941
816. Шмершко Хася – 1899 г/р, евр. (В. Вал 10/22) 29.09.1941
817. Шнигель Роза – 1913 г/р, евр. (Ливера 13/5) 29.09.1941
818. Шпульман Зейлик – 1893 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941
819. Шпульман Клара – 1925 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941
820. Шпульман Полина – 1938 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941
821. Шпульман Рая – 1936 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941
822. Шпульман Фаня – 1918 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941
823. Шпульман Хава – 1898 г/р, евр. (Мирная 29/7) 29.09.1941
824. Штемберг Геня – 1872 г/р, евр. (В. Вал 3/5) 29.09.1941
825. Штемберг Рахиль – 1869 г/р, евр. (В. Вал 3/5) 29.09.1941
826. Шуба Йосиф – 1907 г/р, евр. (Ильинская 9/1) 29.09.1941
827. Шуба Йосиф – 39 лет, евр. (Ильинская 91) убит немцами
828. Шубова – 1883 г/р, евр. (Фрунзе 109) ГЕСТАПО
829. Шульц Мара – 1913 г/р, евр. (Константиновская 31/2) 29.09.1941
830. Шульц Цина – 1931 г/р, евр. (Константиновская 31/2) 29.09.1941
831. Шульц Шлема – 1931 г/р, евр. (Константиновская 31/2) 29.09.1941
832. Шурик Сарра – 1894 г/р, евр. (Воздвиженская 62/8) 29.09.1941
833. Шустин Авраам – 1939 г/р, евр. (Константиновская 29/3) 29.09.1941
834. Шустина Ида – 1918 г/р, евр. (Константиновская 29/3) 29.09.1941
835. Шухман Исаак – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
836. Шухман Поля – 1938 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
837. Шухман Рива – 1918 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
838. Шухман Феня – 1893 г/р, евр. (Введенская 39/36) 29.09.1941
839. Эленгриг Диза – 1884 г/р, евр. (Спасская 20/8) 29.09.1941
840. Эленгриг Лазар – 1883 г/р, евр. (Спасская 20/8) 29.09.1941
841. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941
842. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941
843. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941
844. Элист – евр. (Межигорская 24/11) 29.09.1941
845. Юдаков Григорий – 1903 г/р, укр. (Хоревая 30/1) как партизан
846. Юдковская – 1868 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941
847. Юдковская Роза – 1903 г/р, евр. (Спасская 31/22) 29.09.1941
848. Ямпольский – 1873 г/р, евр. (Спасская 31/18) 29.09.1941
849. Ярославская Анна – 1885 г/р, евр. (Воздвиженская 19/5) 29.09.1941
850. Насимова Варвара Володимирывна - загинула 19 жовтня 1942р.
Список забранных ГЕСТАПО
(все кого арестовало Гестапо как правило были расстреляны в Бабьем Яре)
(Матеріали взяті з державного архіву Київської області)
1. Аксионенко Рая Мик. – 1923г/р, укр. (Кладбищенская 7) покончила жизнь самоубийством в гестапо
2. Анатьев К.И. – 1913 г/р, укр. (Захарьевская 14а/2) арестован в 1942
3. Артеменко Михаил – 1908 г/р, укр. (Щекавицкая 31/12) в 1943
4. Афинец Антон – 1925 г/р, укр. (Ярославская 31/9) арестован 1941
5. Багр Владимир Йосифович – 1893 г/р, поляк (Фрунзе 109а) днем 1943
6. Баклан Алла Сергеевна – 1941 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
7. Баклан Владимир Сергеевич – 1936 г/р, белорус (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
8. Баклан –Давыдова Любовь Макаровна – 1914 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
9. Балашов – 1925 г/р, укр. (Кожемяцкая 20) как партиец в 1942
10. Бердичевская Мина Борисовна – 1885 г/р, евр. (Спасская 11/1) арестована
11. Бердичевский Давид Осипович – 1873 г/р, евр. (Спасская 11/1) арестован
12. Бескоровайный Иван Иванович – 1903 г/р, укр. (Кожемяцкая 20) как прокурор в 1942
13. Бивулова Д. Д. – 26 лет, русск. (Червинский пер. 4-а) убита немцами
14. Бикулова Д. Д. – 1917 г/р, укр. (Червинский пер. 16) в 1942
15. Богдан Алексей – 1893 г/р, поляк (Ильинская 20/5) в 1942
16. Бойко Николай Кирилович – 1899 г/р, укр. (Мирная 13/17) 27.04.1943
17. Бойницкий Иван Ефремович – 1901, украинец, (Спасская 23/11) в 1942
18. Бондаренко Владимир Иванович – 1923 г/р, укр. (Старо-Забарская 39) в 1942
19. Бондаренко Николай Иванович – 1918 г/р, укр. (Старо-Забарская 39) в 1942
20. Бондаренко Петр Антонов. – 1901 г/р, укр. (Фрунзе 109а) ночью 1943
21. Бондаренок Мари – 1876 г/р, укр. (Набер. Никольская 6, кв. 2 ) убита немцами во время эвакуации
22. Бондра Мария Адамовна – 1885 г/р, кр. евр. (Хоревая 1/7) в 1942
23. Боровик Владимир – 1903 г/р, укр. (Фрунзе 109а кв. 10) ночью 1943
24. Бровкин М. – 1870 г/р, укр. (Петропавловская пл. 22/1) арестован 1942
25. Бродская /жена/ – 54 года (Михайловс. пр 35)
26. Будель Евгений Данилович – М/Подвал. 23/8 по домоупр. № 1008
27. Булько Н. А. – 1911 г/р, укр. (М – Мост. 51) убита немцами
28. Булько Н. А. – 1911 г/р, укр. (м. Мостищ. 51) как партиец
29. Быков Павел Йосифович – 1926 г/р, русск. (Набер. Никольск. 15/1) в 1943 за оружие
30. Быкова София Михайловна – 1889 г/р, русск. ( Набер. Никольск. 15/1) как мать арестанта в 1943
31. Вайсблит /жена/ – 55 лет, (Михайловс. пр 35)
32. Вайсблит /муж/ – 60 лет, (Михайловс. пр 35)
33. Василенко Владимир Яковлевич – 1891 г/р, укр. (Сирецкая 40) арестован
34. Велимовский Йосиф - 42 года, дом № 10, кв. 8
35. Величко Федор Пелипович – 1914 г/р, укр. (Хоревая 49/22) на базаре
36. Видерец – 1918 г/р, укр. (Казарменный 9) арестован
37. Висоцкая Евгения Васильевна – 1886 г/р, укр. (Флоровск. 12/4) 01.08.1943
38. Вишневская Татьяна – Софиевская 25/3 по домоупр. № 1005
39. Вишневский Дмитрий Семенович – 1900 г/р, русск. (Гончарная 10) 26.04.1943 арестован как партиец
40. Вишняк – 1913 г/р , укр. ( Кожемяцкая 8/1) 26.04.1943 арестован
41. Вишнякова Ирина – 1908 г/р, укр. (Скасская 27/9) в 1942
42. Волков Николай – 1903 г/р, укр. (Ярославская 27/4) арестован 1941
43. Воловин /брат/ – 40 лет, дом № 12, кв. 6
44. Воловин /доктор/ – 29 лет, дом № 12, кв. 6
45. Воловин /отец/ – 70 лет, дом № 12, кв. 6
46. Воловина /сестра/ – 28 лет, дом № 12, кв. 6
47. Воловина Рита /дочь/ – 12 лет, дом № 12, кв. 6
48. Волынская Фрида Давидовна – 14 лет, дом № 8, кв. 3
49. Вольский Станислав – 1901 г/р, поляк (Оболонская 43/2) 01.10.1941 за укрывание жены еврейки – Руцкой Нины и ребенка – Руцкой Вали
50. Воробьева /дочь/ – 1927 г/р, русск. (Ливера 20/7) 02.02.1943
51. Воробьева Евдокия – 1903 г/р, русск. (Ливера 20/7) 02.02.1943
52. Воробьева Рита – 1927 г/р, русск. (Ливера 20/7) 02.02.1943
53. Воронькова Гития Ароновна – 1885 г/р, евр. (Оболонская 47/11) 29.09.1941
54. Вчерашний Владимир Кос. – М/Подвал. 24/20 по домоупр. № 1005
56. Гвязинская Марта – 58 лет, дом № 12, кв. 3
57. Герец Влажимир Андреевич – 1913 г/р, укр. (Еленовская 21/4) 19.02.1943
58. Герец Надежда Яковлевна – 1920 г/р, укр. (Еленовская 21/4) 19.02.1943
59. Герец Тамара Владимировна – 1938 г/р, укр. (Еленовская 21/4) 19.02.1943
60. Герман Лева – 1915 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941
61. Германовская Радиль – 60 лет (Крещат. пр. 7)
62. Германовская Рая – 24 года (Крещат. пр. 7)
63. Германовская Фира – 35 лет (Крещат. пр. 7)
64. Гладченко Самуил – 1888 г/р, укр. (Оболонская 37/14) февраль 1943
65. Глузкин Боря – 1927 г/р, евр. (Скасская 8/15) взят на работу в 1941 и не вернулся
66. Головань /мать/ – 30 лет, дом № 12, кв. 5
67. Головань /сын/ – 12 лет, дом № 12, кв. 5
68. Голодович Анна Пантелемоновна – 1897 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в апреле 1943
69. Голодович Петр Михайлович – 1900 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в 1943
70. Голубович Николай Андреевич – укр. (Пушкинская 458) расстреляли
71. Голштсин Абрам – 27 лет, дом № 12, кв. 19.
72. Григоренко Александр Антонович – 1924 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестован
73. Григоренко Антон Васильевич – 1899 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестован
74. Григоренко Варвара Онисовна – 1904 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестована
75. Григоренко Раиса Антоновна – 1925 г/р, укр. (Сирецкая 22) арестована
76. Гришко Петр – 1900 г/р, укр. (Ярославская 24/27) арестован 1941
77. Гришун Н. – 1923 г/р, укр. (Кожемяцкая 20) как партиец в 1942
78. Грищенко Василий Омельянов – 1922 г/р, укр. (Рыбальский остр. 5/16) обнаружено оружие
79. Грищенко Ольга Афанасьевна – 1907 г/р, укр. (Сирецкая 64) арестована 1941
80. Грищенко Ольга Панасовна – 1907 г/р, укр. (Сирецкая 67) арестована
81. Гуляев Иван Леонтьевич – 1896 г/р, русск. (Житний Базар 26/1) расстрелян немцами в 1942
82. Гуревич – 1878 г/р, евр. (Оболонский 2/2) 29.09.1941
83. Гуревич – 1883 г/р, евр. (Оболонский 2/2) 29.09.1941
84. Гуркин Николай Арх. – М/Подвал. 27/2 по домоупр. № 1008
85. Гуркина Татьяна Арх. – М/Подвал. 27/2 по домоупр. № 1008
86. Давиденко Федор Васильевич – 1907 г/р, укр. (Мальский 11) убит
87. Давыдов Борис Макарович – 1926 г/р, белорус (Дегтярна 28) 03.03.1943 была явочная квартира для партизан
88. Давыдов Макар Ильич – 1878 г/р, белорус (Дегтярна 28) 03.03.1943 была явочная квартира для партизан
89. Дзюба Иван Матвеевич – 1926 г/р, укр. (с. Небылицы, Макаровский р-он) ночью 1943
90. Дмитриев – 1908 г/р, укр. (Хоревая 33/14) арестован 1942
91. Дубровская Геня Абрамовна – 1902 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941
92. Дубровский Миша Абрамович – 1930 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941
93. Дубровский Федя Абрамович – 1928 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941
94. Дубровский Яша Абрамович – 1902 г/р, евр. (Оболонская 47/1) 29.09.1941
95. Дудко Данилий Аврамович – 1904 г/р, укр. (Фрунзе 6/2) забран ГЕСТАПО
96. Дудко Людмила Ивановна – 1937 г/р, укр. (Дегтярна 28) 03.03.1943 была явочная квартира для партизан
97. Езерский П.И. – 1884 г/р, укр. (Захарьевская 14а/2) арестован в 1942
98. Жаворонкова – Давыдова Надежда – 1913 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
99. Жаворонкова Наталия Васильевна – 1942 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
100. Жаворонкова Светлана Васильевна – 1936 г/р, белорус. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
101. Жаворонкова Тамара Александровна – 1926 г/р, укр. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
102. Жданов Владимир – 1935 г/р, укр. (Сирец 66) с матерью в 1943
103. Жданова Мария Игнатьевна – 1913 г/р, укр. (Сирец 66) в 1943
104. Женщина – 50 лет, дом № 10, кв. 19
105. Жилоко Дмитрий Александрович – 1919 г/р, укр. (кабард. Межигорская 3/19) за подпольную работу
106. Жовнарчук Л.А. – 1920 г/р, укр. (Петропавловская Пл. 10/7) арестован 1942
107. Жовнарчук О.П. – 1896 г/р, укр. (Петропавловская Пл. 10/7) арестован 1942
108. Зарякова Анна Тихоновна – 1883 г/р, евр. (Фрунзе 38/1) в июне 1943
109. Захарченко Федор – 35 лет, дом № 10, кв. 3
110. Зотик Тимофей А. – 1878 г/р, укр. (Сирецкая 32/6) арестован
111. Иваненко Демьян – 1901 г/р, укр. (Красная Пл. 8/2) в 1943
112. Иванова Анастасия Андреевна – 1890 г/р, русск. (Фрунзе 109а) ночью 1943
113. Иваскевич – 1910 г/р, русск. (Труханов остров) расстрелян
114. Игнатекно Ефросиния – 1886 г/р, укр. (Набер. Никольская 13/5) убита немцами во время эвакуации
115. Ищук Е.Т. – 1916 г/р, укр. (Захарьевская 22/1) арестован 1942
116. Кабарнянский М. – 45 лет (Крещат. пр. 7 кв. 15)
117. Каган Ева – 1913 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941
118. Каган Маня – 1929 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941
119. Каган Ревека – 1911 г/р, евр. (Ильинская 5/6) 29.09.1941
120. Каганская Рахиль – евр. (Оболонская 47/11) 29.09.1941
121. Какуров Василий Васильевич – 1927 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1942
122. Какуров Василий Лаврентьевич – 1896 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1942
123. Карагоций – 1868 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
124. Карагоцкий – 1883 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
125. Квитка П. Д. – укр. (Лесная 541) арестован
126. Киевская Софья Николаевна – М/Подвал. 27/10 по домоупр. № 1008
127. Кирилов Владимир Петрович – 1928 г/р, укр. (Кожевный пер. 25) арестован
128. Кисиленко /муж/ – (Крещат. пр. 7)
129. Кисиленко Шия /жена/ – (Крещат. пр. 7)
130. Ковшун Валентина Владимировна – 1938 г/р, украинка (Ильинская 22/9) в апреле 1943
131. Ковшун Владимир Иванович – 1916 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в апреле 1943
132. Ковшун Настасия Станиславовна – 1920 г/р, укр. (Ильинская 22/9) в апреле 1943
133. Козинский Данил Абрамович – 55 лет, дом № 4, кв. 3
134. Козлов Митрофан Михайлович – 1883 г/р, русск. (Фрунзе 131) ночью 1943
135. Костенко Павел Васильевич – 1905 г/р, укр. (Фрунзе 109а) вечером 1943
136. Котиков – 1902 г/р, укр. (Ярославская 24/97) арестован 1941
137. Кравидз Владимир Викторович – 1912 г/р, укр. (Сирецкая 32/6) арестован
138. Кремлев Василий – 1910 г/р, укр. (Хоревая 18/14) арестован
139. Кривицкая Ирина Ивановна – 1896 г/р, русск. (Житний Базар 12/2) расстреляна немцами
140. Кузьмин – 1908 г/р, укр. (Спасская 8/2) в 1942
141. Кукс Тихон Александрович – 1903 г/р, укр. (Костантиновская 19/3) в 1942
142. Кулишенко М. С. – 1909 г/р, укр. (м. Мостищ. 51) как партиец
143. Кунах Николай Семенович – 1924 г/р, укр. (Белицкая 15) 19.08.1943
144. Курносенко Татьяна Георгиевна – 1923 г/р, укр. (Н. Вал 55/7) 04.09.1943
145. Курятникова Федора Самсоновна – 1873 г/р, укр. ( Ливера 34/27) 03.03.1943
146. Куситель А.П. – 1922 г/р, укр. (Захарьевская 7/1) на улице 1942
147. Куситель П.Д. – 1897 г/р, укр. (Захарьевская 7/1) ночью 1942
148. Куцепаленко Мария Матвеевна – 1883 г/р, белорус. (Юрковская 34/18) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев
149. Куцепаленко Михаил Демьянов – 1880 г/р, белоруc. (Юрковская 34/18) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев
150. Кучеров И. Д. – 1885 г/р, укр. (Ново. Забарская 25) в 1943
151. Кушнеревский Владимир – 1903 г/р, евр. (Мальский 15) исчез
152. Лавеняк Ляля – 1928 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943
153. Лавеняк Миля – 1913 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943
154. Лаптев Аким Филиппович – 1893 г/р, укр. ( Ливера 22/2) в 1942
155. Ларченко Андрей Николаевич – 1880 г/р, укр. (Вербовал 2б) 1943
156. Левицкий Иван Григорьевич – 1921 г/р, укр. (Ливера 15/9) в 1943
157. Левченко Варя Федоровна – 1922 г/р, укр. (Воздвиженская 33/7) арестована
158. Леус Ольга Йосифовна – 1923 г/р, укр. (Луговой пер. 7б) арестована
159. Литвин Петр Радионович – 1908 г/р, (Ввеленская 27/17) арестован на работе
160. Литвинова – Софиевская 23/13 по домоупр. № 1005
161. Литвинская /дочь/ - 7 лет, дом № 12, кв. 8
162. Литвинская /жена/ – 30 лет, дом № 12, кв. 8
163. Литвинский /муж/ – 30 лет, дом № 12, кв. 8
164. Литвинский /сын/ – 8 лет, дом № 12, кв. 8
165. Литовская Зоя Исааковна – 1939 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941
166. Литовская Поля Яковлевна – 1910 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941
167. Литовский Гриша Исаакович – 1935 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941
168. Литовский Петя Исаакович – 1931 г/р, евр. (Оболонская 47/2) 29.09.1941
169. Ловин Андрей Несторович – 53, укр. (Олеговская 10/2) убит при эвакуации
170. Логинова Елизавета Васильевна – 20 лет, дом № 8, кв. 3.
171. Лубьянская – 1923 г/р, укр. (Ярославская 35/1) на фабрике 1941
172. Лутак Василий Демьянович – 1921 г/р, укр. (с. Небылицы, Макаровский р-он) ночью 1943
173. Любарская Елена Владимировна – 1919 г/р, укр. (Мальский 3) пропарала безвести
174. Любицкая Ольга Петровна – 1902 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1943
175. Любицкий Николай Владимирович – 1919 г/р, укр. (Костантиновская 11/3) в 1943
176. Магдик Юрко Кузьмич – 1917 г/р, укр. (Кожевенный пр. 3) убит при эвакуации
177. Малышевская Е.Ф. – 1895 г/р, укр. (Копиловская 65) арестована
178. Мальц Николай Михайлович – 1914 г/р, укр. (Скасская 35/8) в 1942
179. Марченко Василь Васильевич – 1894 г/р, укр. (Сирецкая 15) арестован
180. Масичная Налина Афанасьевна – 1924 г/р, укр. (Урочище «Наталка») забрана из дома
181. Матровов Алексей – 1890 г/р, укр. (Ярославская 21/3) арестован 1941
182. Матусевич Григорий Иванович – 1893 г/р, укр. (Н.Вал 13/2) арестован
183. Матусевич Параска Васильевна – 1903 г/р, укр. (Н.Вал 13/2) арестована
184. Местречкин – 60 лет (Крещат. пр. 7)
185. Мещеряков Евгений Васильевич – М/Подвал. 25/6 по домоупр. № 1008
186. Мещерякова Людмила Васильевна – М/Подвал. 25/6 по домоупр. № 1008
187. Мига Владимир Васильевич – М/Подвал. 25/6 по домоупр. № 1008
188. Мига София Яковлевна – М/Подвал. 25/1 по домоупр. № 1008
189. Милорадович Ольга Алексеевна – 1890 г/р, русск. (Ливера 34/27) 03.03.1943
190. Митин В. Е. – 1927 г/р, укр. (Советский пер. 1) сын
191. Митин М. Е. – 1897 г/р, укр. (Советский пер. 1) как партиец в 1942
192. Митина М. Л. – 1924 г/р, укр. (Советский пер. 1) дочь
193. Митина Н. К. – 1897 г/р, укр. (Советский пер. 1) жена
194. Михайлов – 1891 г/р, укр. (Ярославская 21) арестован 1941
195. Михайловский – 1883 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941
196. Миша /муж/ – 40 лет (Крещат. пр. 7 кв. 8)
197. Мищук Иван Антонович – 1883 г/р, русск. (Воздвиженская 61/4) 01.10.1943
198. Мовчан Валентин Яковлевич – 1922 г/р, укр. (Фрунзе 21/1) 24.03.1943
199. Молочный Дмитрий Васильевич – Софиевская 25/18 арестован по домоупр. № 1005
200. Мошковский Василий – 1885 г/р, укр. (Мирная 5/88) 19.08.1943
201. Мухин А.В. – 1898 г/р, укр. (Замковецкая 58) в 1941
202. Мухин С.В. – 1923 г/р, укр. (Замковецкая 58) в 1941
203. Назаров Митрофан Назарович – 1881 г/р, русск. (Фрунзе 109а кв. 30) ночью 1943
204. Найдич Владимир Яковлевич – 1898 г/р, евр. (Спасская 16/2) 10.04.1943
205. Наливайко М.И. – 1918 г/р, укр. (Копиловская 61) арестован
206. Наумкина Ольга Николавевна – Софиевская 21/1 по домоупр. № 1005
207. Негрей Антон Антонович – 1888 г/р, укр. (Юрковская 34б/19) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев
208. Нединцев Алексей Федорович – 1899 г/р, русск. (Фрунзе 5/2) забран ГЕСТАПО
209. Неижко Л.Ф. – 1889 г/р, укр. (Захарьевская 13/2) ночью 1942
210. Немцев – от 12100 по № 2104, евр. (Оболонский 6/1 и 6/13) 29.09.1941
211. Немцев – от 12100 по № 2104, евр. (Оболонский 6/1 и 6/13) 29.09.1941
212. Непомнящая Роза /дочь/ – 22 года, дом № 4, кв. Дети: мальчик – 4 года, дом № 4, кв. 22 Дети:
213. девочка – 2 года, дом № 4, кв. 22
214. Непомнящая Хана /мать/– 60 лет, дом № 4, кв. 22
215. Нечипоренко Василь Семенович – 1909 г/р, укр. (Хоревая 41) ночью 1943
216. Новакова Елена Михайловна – 1922 г/р, русск. (Фрунзе 4/4) забрана ГЕСТАПО
217. Новакова Татьяна Дмитриевна – 1917 г/р, русск. (Фрунзе 4/4) забрана ГЕСТАПО
218. Одноконь Мария – 1919 г/р, русск. Воздвиженская 65/7 (в июне 1943)
219. Олейник Федор Андреевич – 1903 г/р, русск. (Набер. Никольск. 4/12-17) как коммунист в 1943
220. Олейникова Варвара Ивановна – 1919 г/р, укр. (Межигорская 3/73) забрали в Германию
221. Онищенко – 1903 г/р, укр. (Красная Пл. 10/16) в 1943
222. Онищенко Василиса – Софиевская 25/3 по домоупр. № 1005
223. Орлянский Костантин Иванович – 1888 г/р, укр. (Набереж. Никольск. 17/17) как коммунист в 1941
224. Островский Михаил Иванович – 1907 г/р, русск. (Набер. Никольск. 15/2) как коммунист в 1943
225. Островский Семен Васильевич – 65 лет, дом № 10, кв. 2
226. Парай Петр Демьянович – 1891 г/р, белорус. (Костантиновская 1/8) арестован в 1943
227. Патлан – 1873 г/р, русск. (Воздвиженская 33/1) арестован
228. Петрова Татьяна Анатольевна – 1884 г/р, русск. (Воздвиженская 35/4) арестована
229. Пикуля Григорий Филимонович – 1920 г/р, укр. (м. Мостищ. 21) в 1942
230. Плохотнюк Николай Павлович – 1899 г/р, укр. (Флоровск. 12/1) как партиец в 1943
231. Побуковский В. П. – 1923 г/р, укр. (Червин. пер. 16) в 1942
232. Побуковский В. П. – 20 лет, русск. (Червинский пр. 4-б) убит немцами
233. Полонская – 1913 г/р, евр. (Ратманского 8/7) 29.09.1941
234. Полонская - 1937 г/р, евр. (Ратманского 8/7) 29.09.1941
235. Полонская Подя – 1932 г/р, евр. (Ратманского 8/7) 29.09.1941
236. Польская Вера – 17 лет (Крещат. пр. 7)
237. Польская Роза – 45 лет (Крещат. пр. 7)
238. Польский – 1878 г/р, евр. (Ратманского 3/20) 29.09.1941
239. Польский – 1883 г/р, евр. (Ратманского 3/20) 29.09.1941
240. Польский – 1888 г/р, евр. (Ратманского 3/20) 29.09.1941
241. Поляк Сима – 1883 г/р, евр. (Воложская 62/2) 29.09.1941
242. Поляков Петр Акимович – 1888 (Михайловский пер. 24/8)
243. Потапенко А.Е. – 1923 г/р, укр. (Петропавловская Пл. 17) арестован 1942
244. Пробегайлова Ефросиния Васильевна – 70 лет, русск. (Ильинская 91) убита при эвакуации
245. Пробегайлова Ефросинья – 1873 г/р, русск. (Ильинская 5/3) 29.09.1941
246. Проценко Евгений Тимофеевич – 1915 г/р, укр. (Набер. Никольск. 6/2) как командир Кр. Ар. в 1943
247. Прусаков Тартин Федорович – 1892 г/р, русск. (Фрунзе 115/4) ночью 1943
248. Пухель Ирина Ивановна – 1896 г/р, укр. (Флоровск. 6/8) в мае 1943
249. Пухель Леонид Осипович – 1902 г/р, евр. (Флоровск. 6/8) 29.12.1941
250. Пухель Раиса Леонидовна – 1928 г/р, евр. (Флоровск. 6/8) в мае 1941
251. Пшисо Йосиф – 55 лет, дом № 8, кв. 3
252. Рагунов Павел – 1906 г/р, укр. (Хоревая 39/30) арестован 1942
253. Рада Михаил Иванович – 1916 г/р, укр. (Юрковская 34б/19) 26.07.1941 как заложников за 2-х убитых немцев
254. Ревека – (Михайловск. Пр. 35)
255. Регулев Федор – 1908 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941
256. Ренка Нехандр Григорьевич – укр. (Лермонтовская 341) 30.12.1941
257. Ривкина Фаня – 1913 г/р, евр. (Оболонская 40/9) 29.09.1941
258. Рожко Степан Афанасьевич – 1896 г/р, русск. (Межигорская 3/73) как партиец
259. Розенбау Евген. Яковлевна – 1883 (Михайловский пер. 24/8)
260. Розенбау Ефрос. Вас. – 1900 (Михайловский пер. 24/8)
261. Розенбау Леонид Евге. – 1926 (Михайловский пер. 24/8)
262. Рома /сын/ – 4 года (Михайловск. Пр. 35)
263. Романов Иван – 1901, украинец, Скасская 25/9 (в 1942).
264. Рудник – 1893 г/р, евр. (Фрунзе 87/3) 29.09.1941
265. Рудник – 1926 г/р, евр. (Фрунзе 87/3) 29.09.1941
266. Рутицкий – 1908 г/р, евр. (Скасская 8/12) взят на работу в 1941 и не вернулся
267. Руцкая Валя (ребенок) – 1934 г/р, укр. (Оболонская 43/2) 01.10.1941
268. Руцкая Мария – 1921 г/р, евр. (Оболонская 43/2) 01.10.1941
269. Руцкая Нина /жена/ - 1910 г/р, евр. (Оболонская 43/2) 01.10.1941
270. Рымарь Евгений – 1891, украинец, Скасская 8/3 (в 1942).
271. Сава – 55 лет, евр. (Житний Базар 3/10) убит немцами
272. Сагащенко Алексей – 1904 г/р, укр. (Н. Вал 31/10) как работника Н.К.В.Д.
273. Самарина Раиса Львововна – Михайловский пер. 18/4 по домоупр. № 1005
274. Сапожников Йосиф – 1888 г/р, евр. (Ильинская 9/3) 29.09.1941
275. Сапожников Фаня – 1913 г/р, евр. (Ильинская 9/3) 29.09.1941
276. Свитличный Николай – укр. (Пушкинская 45/8) арестован
277. Сисенков Алексей Андреевич – 1899 г/р, укр. (Аннинков пер. 16) в 1942
278. Слободской – 1878 г/р, евр. (Ратманского 5/5) 29.09.1941
279. Слободской – 1883 г/р, евр. (Ратманского 5/5) 29.09.1941
280. Смельченко Василий – 1921 г/р, укр (Хоревая 46/5) как комсомолец
281. Соер Борис Степанович – 1912 г/р, укр. (Н. Вал 61/5) 04.09.1943
282. Сотниченко – Софиевская 23/2 по домоупр. № 1005
283. Спиртус /жена/ – 50 лет, дом № 10, кв. 7
284. Спиртус /муж/ – 60 лет, дом № 10, кв. 7
285. Спорник Мария Ефимовна – 1877 г/р, укр. (Фруктовая 13) арестована
286. Стаканов – 1879 г/р, русск.(Хоревая 43/43) ночью 1943
287. Старобинский – 1879 г/р, евр. (Ратманского 8/2) 29.09.1941
288. Струкачев Е.И. – 1899 г/р, русск. (Петропавловская Пл. 5/1) арестован 1942
289. Стукало Иван П. – 1913 г/р, укр. (Ввеленская 26/2) арестован
290. Сударенко Дарья – (Крещат пр. 7 кв. 15)
291. Сударенко Єстер – (Крещат. пр. 7 кв. 15)
292. Сударенко Ольга – (Крещат. пр. 7 кв. 15)
293. Сударенко Рая – (Крещат. пр. 7 кв. 15)
294. Сударенок Миша – 12 лет. (Крещат. пр. 7 кв. 15)
295. Сударенок Поля – 4 года, (Крещат. пр. 7 кв. 15)
296. Сухацкая Нюся – 1913 г/р, пол. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943
297. Сухацкий Эдвард – 1903 г/р, пол. (Н.Вал 17/8) арестован в 1943
298. Сысов Афанасий Егорович – 1886 г/р , укр. (Скасская 6/11) арестован и не вернули
299. Сысоева Любовь Васильевна – 1893 г/р, укр. (Скасская 6/11) арестована и не вернули
300. Сыченко Ануфрий Иванович – 1892 г/р, белорус. (Набереж. Никольск. 17/17 ) как коммунист в 1941
301. Терлецкий Иван Станиславович – 1908 г/р, укр. (Клабищенский 14а) арестован 1942
302. Титаренко Василий Ильич – 1920 г/р, укр. (Фрунзе 111/2) ночью 1943
303. Ткаченко Анатолий Фил. – дом № 4, кв. 20.
304. Ткаченко Надежда Петровна – 1917 г/р, укр. (Воздвиженская 27/3) 27.08.1943 работала в Н.К.В.Д.
305. Топаскм – 1893 г/р, евр. (Ратманского 5/3) 29.09.1941
306. Топаскм – 1921 г/р, евр. (Ратманского 5/3) 29.09.1941
307. Топаскм – 1940 г/р, евр. (Ратманского 5/3) 29.09.1941
308. Топран Маня – 1940 г/р, евр. (Оболонская 40/11) 29.09.1941
309. Топран Миша – 1930 г/р, евр. (Оболонская 40/11) 29.09.1941
310. Топран Ольга – 1913 г/р, евр. (Оболонская 40/11) 29.09.1941
311. Третяков К. В. – 1897 г/р, укр. (Старо-Забарская 11) в 1942
312. Тюрменко Митя – 1924 г/р, (Ввеленская 39/42) арестован на работе
313. Ульянов Михаил Емельянович – 1877 г/р, русск. (Дегтярна 12) на квартире в 1943
314. Утвенко Федор – 1908 г/р, укр. (Воложская 54/6) ночью 1943
315. Файер – 1893 г/р, евр. (Фрунзе 87/4) 29.09.1941
316. Файер – 1925 г/р, евр. (Фрунзе 87/4) 29.09.1941
317. Фальдман – 1893 г/р, евр. (Оболонский 3/3) 29.09.1941
318. Финзельман – от 120777 по № 2082, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
319. Фира – 35 лет (Криц. пр. 7 кв. 8)
320. Фищенко (имя неизвест) – 7 мес., (Боричев Ток 26/4) убит/а немцами как ребенок коммуниста
321. Фищенко /ребенок/ - 7 месяцев, русск. (Боричев Ток 26/4) в 1942
322. Фищенко Иван – 1895 г/р, русск. (Боричев Ток 26/4) в 1942
323. Фищенко Иван – 48 лет, русск. (Боричев Ток 26/4) убит немцами как коммунист
324. Фищенко Пелагея – 45 лет, русск. (Боричев Ток 26/4) убита немцами как жена коммуниста
325. Фищенко Пелагея /жена/ - 1898 г/р, русск. (Боричев Ток 26/4) в 1942
326. Халин М.М. – 1881 г/р, русск. (Захарьевская 32/4) с работы 1942
327. Харчекнко Митрофан Григорьевич – 1883 г/р, укр (Фруктовая 4) убит в гестапо
328. Хереский Антон Станиславович – 1917 г/р, укр. (Садовая 13) убит в гестапо
329. Хорошенова Татьяна Александровна – 1919 г/р, русск. ( Ливера 34/27) 03.03.1943
330. Хромченко Дмитрий С. – 1924 г/р, укр. (Ввеленская 27/13) арестован на работе
331. Хуторская Нина – 1941 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941
332. Хуторская Рива – 1913 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941
333. Хуторская Роза – 1939 г/р, евр. (Ильинская 7/1) 29.09.1941
334. Цехановский Владимир – 1893, поляк, Скасская 8/5 (в 1942)
335. Цыпенюк Двойра – 1883 г/р, евр. (Оболонская 47/11) 29.09.1941
336. Ченалов Федор Максимович – 1893 г/р, руccк. (Житний Базар 2/13) расстрелян немцами 1942
337. Черкасский В.Т. – 1908 г/р, укр. (Копиловская 20) партиец
338. Черняковский Борим Григорьев – 1925 г/р, укр. (Спасская 16/2) в 1942
339. Черняковский Григорий Ант. – 1887 г/р, укр. (Спасская 22/4) в 1942
340. Черняковский Иван Михайлович – 1904 г/р, укр. (Вышгородская 46а) 28.01.1943
341. Чубина Надежда Федоровна – 1924 г/р, укр. (Дегтярна 28) 03.03.43 была явочная квартира для партизан
342. Шалаев Г.Е. – 1893 г/р, русск. (Захарьевская 5/1) с работы 1942
343. Шамис - 1901 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
344. Шамис - 1906 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
345. Шамис - 1931 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
346. Шамис - 1932 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
347. Шамис - 1933 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
348. Шамис - 1937 г/р, евр. (Оболонский 2) 29.09.1941
349. Шахов Федор Федорович – 1906 г/р, русск. (Оболонская 6/1) 02.02.1943
350. Шахова Нина – 1906 г/р, русск. (Оболонская 6/1) 02.02.1943
351. Шахова Тамара – 1934 г/р, русск. (Оболонская 6/1) 02.02.1943
352. Шевченко Николай – 1904 г/р, укр. (Фрунзе 59/2) арестован в 1943
353. Шейхман Александра – 1915 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941
354. Шейхман Зюся – 1938 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941
355. Шейхман Леля – 1939 г/р, евр. (Ильинская 5/1) 29.09.1941
356. Шейхман Микля – 1903 г/р, евр. (Ильинская 5/4) 29.09.1941
357. Шидловская Фекла Андреевна – 1887 г/р, укр. (Садовая 12) убита в гестапо
358. Школьник /отец/ – 40 лет, дом № 12, кв. 3
359. Школьник /сын/ – 20 лет, дом № 12, кв. 3
360. Шкуротовский – (Крещат. пр. 7 кв. 15)
361. Щербаков Мотр. Васильевич – 1883 г/р, русск. (Фрунзе 7/9) ночью 1942
362. Щербакова Вера – 1913 г/р, русск. (Фрунзе 7/9) ночью 1942
363. Юрчекнко Ефросиния Трофимовна – 1888 г/р, русск. (Житний Базар 8/27)расстреляна немцами в 1942
364. Ютенко Иван Сергеевич – 1908 г/р, русск. (Воздвиженская 33/7) арестован
365. Ющенко Григорий – 1903 г/р, укр. (Ильинская 2/13) в июне 1943
366. Якилец Евгения Григорьевна – 1901 г/р, укр. (Вышгородская 112) в 1942
367. Яковлев (имя и отчест. неизвестно) – 64 года, русск. (Боричев Ток 26/6) Расстрелян немцами
368. Яницкая Харитина – 1898 г/р, русск. (Воздвиженская 61/4) в 1942
369. Яро Мария – 1868 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943
370. Яро Мария – 1903 г/р, укр. (Н.Вал 17/8) арестована в 1943
371. Ярославская Анна – 1885 г/р, евр. (Воздвиженская 19/5) 29.09.1941
372. Ярошенко Петр Иванович – 1890 г/р, укр. (Ввеленская 23/3) арестован
373. Ященко Павел Андреевич – М/Подвал. 27/5 по домоупр. № 1008
Розстріляні роми
1. Волошин Василь
2.Кракова Ольга
3.Григориченко Любов
4.Григориченко Ніна
5.Григориченко Дминтро Иванович
6.Набаранчук Іван Григорович
7.Набаранчук Григорій Іванович
8.Сандуленко Маня
9.Марковська
10.Праська Шура
11.Праська Манька
12.Праська Раїса